Radek Pestka został brutalnie pobity! Dramatyczne zdjęcie zwycięzcy „Top Model”

Radosław Pestka został pobity nad Wisłą

Radosław Pestka został pobity nad Wisłą

Radek Pestka został pobity

Zwycięzca piątej edycji Top Model, Radek Pestka, jest jedną z bardziej wyrazistych postaci polskiego show-biznesu. Były model słynie nie tylko z zamiłowania do mody, ale także z tego, że otwarcie przyznaje się do swojej orientacji homoseksualnej. Czy właśnie to było powodem, dla którego jego środowe wyjście na miasto nie skończyło się dobrze?

Grupa znajomych wybrała się nad Wisłę. Chcieli wspólnie miło spędzić czas. Wśród nich był właśnie Radek Pestka. Niestety plan ten legł w gruzach. Celebryta i jego przyjaciele z niewiadomych przyczyn zostali zaatakowani:

To co się dzieje nad Wisłą to jest przesada… Jakaś obca dziewczyna i jej „ekipa” próbowali nas pobić… to jest jakiś żart – czytamy w poście na Instagramie.

Radek został dotkliwie poturbowany. Do tego stopnia, że pod jego okiem pojawiła się fioletowa opuchlizna, która się powiększa. Mężczyzna chce by teraz sprawiedliwości stało się zadość. Dlatego szuka świadków zdarzenia i osób, które posiadają jakiekolwiek informacje.

Radek twierdzi, że wizerunek jednej z osób można znaleźć na Instagramie praawda. To także tam można się podzielić wszelkimi wiadomościami na ten temat.

????????

A post shared by @ praawda on

Jak myślcie uda im się namierzyć sprawców tego zajścia?

Radek Pestka coming out

Dodajmy, że Radek Pestka na swój coming out zdecydował się rok temu, gdy do sieci wypłynęło zdjęcie, na którym namiętnie całuje się ze swoim partnerem. Zwycięzca Top Model zapytany wprost o to, czy jest gejem, odpowiedział:

Czujemy się swobodnie i cieszymy się, że nikt nie ma z tym problemu. Spodziewaliśmy się fali wulgaryzmów i nie wiadomo jakich określeń, a tak naprawdę było ich 2 komentarze na 15, że to jest spoko. To jest bardzo miłe, bo możemy powiedzieć, że to jest normalne i ze nie ma nic w tym złego i żyć po prostu jak zwykła para – powiedział Radek w rozmowie z Jastrząb Post.

Czy jednak teraz niektórym ich szczęście zaczęło przeszkadzać?

Soczysty gejowski pocałunek gwiazdy „Top Model” na Orange Warsaw Festival! Internauci podzieleni

Radek Pestka z „Top Model” zaszalał z farbą do włosów! Jest teraz różowiutki jak jednorożec Joli Rutowicz!

Gwiazdy na wręczeniu modowych nagród: Maja Sablewska, Radek Pestka, Maffashion, Adam Fidusiewicz


Radek Pestka pobity

Radek Pestka pobity

Radek Pestka całuje się ze swoim chłopakiem

Radek Pestka całuje się ze swoim chłopakiem

Romek Gelard i Radek Pestka - pokaz La Mania i 50. urodziny Joanny Przetakiewicz

Romek Gelard i Radek Pestka - pokaz La Mania i 50. urodziny Joanny Przetakiewicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×