Radosław Majdan pokazał tapetę w telefonie. Na niej oczywiście Małgorzata Rozenek, ale TAKIEGO jej zdjęcia nie zobaczycie nigdzie!

Majdan i Rozenek

Majdan i Rozenek

Radosław Majdan pokazał tapetę w telefonie. Na ekranie Małgorzata Rozenek na intymnym zdjęciu.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z najbardziej charakterystycznych par w polskim show-biznesie. Poznali się przypadkiem na premierze filmu Mój biegun.

Zaczęło się tak, że ja robiąc pierwszy krok, chciałem od Małgosi numer telefon. Wymyśliłem sobie, że jeżeli zapyta się mnie: „Po co ci mój numer”, to powiem, że to będzie jakiś biznesowy aspekt. Natomiast miałem nadzieję, że nie zapyta się, jaki. A że było duże zamieszanie, fotografowie, bo to było w kinie, więc nie miała czasu zapytać się, po co mi jej numer, więc dała mi go. A ja nie musiałem wymyślać i pocić się, żeby wymyślić jakieś sensowne wytłumaczenie – opowiadał Radosław w wywiadzie dla Vivy!

Potem spotykali się przez jakiś czas w tajemnicy, żeby zakończyć randkowanie hucznym weselem w Konstancinie.

Jak myśmy się poznali, to nie było tak, że któreś z nas planowało, żeby ułożyć sobie życie, ale była to miłość od pierwszego wejrzenia. Ja pamiętam, jak my się spotkaliśmy na premierze. On podszedł do mnie, zaczęliśmy rozmawiać i zauważyłam, że zaczęli podchodzić fotoreporterzy. Ja mu wtedy powiedziałam: „Radosław nie podchodź do mnie, bo za chwilę będziesz moim trzecim mężem”, a on do mnie: „Dobra, ja też miałem dwie żony, więc do trzech razy sztuka” – wyznała Małgorzata Rozenek.

Wygląda na to, że słowa okazały się prorocze, bo małżonkowie są przykładem dobrze zgranej pary, a miłość przypieczętowali wspólnym dzieckiem. Niemal dwa lata temu ich szczęścia dopełnił Henio.

Oboje są bardzo aktywni w social mediach, gdzie chwalą się nie tylko zawodowymi projektami, ale także życiem rodzinnym. Kiedy we wtorek wieczorem nadawali dla fanów wprost z łóżka, Radek pokazał tapetę w telefonie. Jakie zdjęcie Małgosi na niej widnieje?

Radosław Majdan pokazał wyświetlacz telefonu

Małgosia i Radek we wtorkowy wieczór postanowili pożegnać się z fanami relacją prosto z łóżka. Ekscytowali się dzisiejszą niezwykłą datą – 22.02.2022 r. Do tego złapali moment, że była akurat godzina 22.22, co jeszcze dodawało magii. Na dowód Majdan pokazał wyświetlacz telefonu. Na nim oczywiście zdjęcie ukochanej Małgorzaty. Takiego nie zobaczycie na jej socialach. Żona Majdana pozuje w samym staniku, prezentując ponętny dekolt. Zajrzyjcie do galerii.


Radek Majdan pokazał tapetę w telefonie

Radek Majdan pokazał tapetę w telefonie

Radek Majdan pokazał tapetę w telefonie

Radek Majdan pokazał tapetę w telefonie

Radek Majdan pokazał tapetę w telefonie

Radek Majdan pokazał tapetę w telefonie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×