„Pytanie na śniadanie” i „Dzień Dobry TVN” zmieniają godziny emisji! Takiej walki pomiędzy TVP a TVN-em jeszcze nie było!

Pytanie na śniadanie, Dzień Dobry TVN

Pytanie na śniadanie, Dzień Dobry TVN

Pytanie na śniadanie i Dzień Dobry TVN zmieniają godziny emisji. Od września oba programy wydłużają czas trwania odcinków. Który poranny show rozpocznie się wcześniej? Trwa zacięta walka.

Pytanie na śniadanie i Dzień Dobry TVN zmieniają godziny emisji! Wraz ze startem nowego sezonu, poranne shows będzie można oglądać jeszcze wcześniej, niż jeszcze kilka tygodni temu. Najpierw TVN zdecydował, że codzienne wydania „śniadaniówki” rozpoczną się o 7.30. TVP błyskawicznie odpowiedziało na decyzję konkurencji.

Pytanie na śniadanie i Dzień Dobry TVN – nowe godziny emisji

Od września Pytanie na śniadanie będzie emitowane od 7.15, co oznacza, że poranny show wydłuży się aż o 40 minut! Będzie to nowa, stała pora emisji show.

W odpowiedzi na działania TVN, „Pytanie na śniadanie” ruszy jeszcze wcześniej, bo o godz. 7.15. „Nikt nie wyprzedzi Telewizji Polskiej. Jeżeli TVN zrobi „Dzień Dobry TVN” o 6.00, to my zrobimy „Pytanie na śniadanie” o 5.45. Dlatego nie ma sensu ścigania się na siłę z TVP” – skomentował Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej, w rozmowie z serwisem Wirtualne Media.

Wiosną Pytanie na śniadanie startowało o godzinie 7.55, zaś Dzień Dobry TVN o 8.00. Zmiana godzin emisji jest jawną walką o porannego widza, który przed wyjściem z domu będzie miał jeszcze większy wybór między dwoma najpopularniejszymi porannymi hitami.

Zobacz: Monika Zamachowska pokazała nowego prowadzącego “Pytanie na śniadanie”: “Kulturalny, inteligentny, pięknooki”. Wspomina też Michała Olszańskiego

Kochani! Od 2 września będziemy z Wami przez 7 dni w tygodniu o nowej porze! Startujemy punktualnie o 7:15 w TVP2! Do zobaczenia!! ????????????

Opublikowany przez Pytanie na śniadanie Piątek, 23 sierpnia 2019

Zmiany w Dzień Dobry TVN i Pytanie na śniadanie

Obie stacje wprowadziły również zmiany w obsadzie. Od września Dzień Dobry TVN poprowadzi nowy duet Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, który zastąpi Magdę Mołek i Marcina Mellera. To jednak niejedyna zmiana. O szczegółach opowiedziała nam Kinga Rusin:

O godzinie 7.30 każda z par będzie pracowała w systemie tygodniowej przerwy, co dla mnie i Piotra oznacza faktycznie 2 razy więcej programów do poprowadzenia, więc dziękujemy za zaufanie naszej dyrekcji, że nam powierzyła podwójny ciężar do udźwignięcia – 3,5-godzinny program na żywo, to jest naprawdę duże wyzwanie. Dużo gości, dużo tematów, dużo zmian merytorycznych też. Zobaczymy, jak to będzie w praniu wyglądało. Zawsze zmiany oceniają widzowie, my nie możemy wypowiadać się, jako osoby zaangażowane, na temat zmian, przed tym, zanim zostaną one wprowadzone w życie. Sama będę się temu przyglądać z zaciekawieniem – wyznała Rusin przed naszą kamerą.

Z kolei w Pytaniu na śniadanie zwolnionego w lipcu Michała Olszańskiego zastąpi Olek Sikora, który do niedawna był reporterem serwisu Plotek.

Kto zyska większe grono nowych odbiorców? O tym przekonamy się już wkrótce.

Zobacz: To się dzieje teraz w “Dzień Dobry TVN”! Kinga Rusin ujawniła sekretne nagranie z planu! Komentuje Woźniak-Starak: “To jakiś Ż-A-R-T!”


Małgorzata Ohme, Filip Chajzer i Edward Miszczak – jesienna ramówka TVN 2019

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer i Edward Miszczak – jesienna ramówka TVN 2019

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme - Instagram

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme - Instagram

Monika Zamachowska i Olek Sikora – jesienna ramówka TVP 2019

Monika Zamachowska i Olek Sikora – jesienna ramówka TVP 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×