Przemek Kossakowski jest gotowy na nowy związek? Zdradził swój ideał kobiety. Trudno go powiązać z Martyną Wojciechowską

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska

Przemysław Kossakowski jest gotowy na nowy związek? Opowiedział Barbarze Kurdej-Szatan o swoim typie kobiety. Chyba jednak nie tego się spodziewaliśmy.

Przemysław Kossakowski w show-biznesie zaistniał dopiero jakiś czas temu. Karierę rozpoczynał jako dokumentalista w stacji TTV. Później prowadził kilka autorskich formatów, które zdobyły duże uznanie widzów. Szczególnie popularny jest format Down the Road. Zespół w trasie. W nim, wraz z osobami cierpiącymi na Zespół Downa, odwiedza odległe zakątki globu.

O Kossakowskim było też głośno za sprawą związku z Martyną Wojciechowską. Para stanęła na ślubnym kobiercu w październiku 2020 roku. Niestety już w lipcu podróżniczka ogłosiła, że małżeństwo się rozpadło.

Podjęłam jak sądziłam, najlepszą z możliwych i zamierzałam w niej wytrwać. Bo chodziło także o stabilizację dla mojej córki, którą wychowuje sama po śmierci jej taty, a odpowiedzialność i dane słowo są i zawsze pozostaną dla mnie wartościami nadrzędnymi. To nie ja zmieniłam zdanie, byłam bardzo zaskoczona, ale nie mam na to wpływu. Nie chcę jednak żeby ta historia przylgnęła do mnie jak łatka – wyznała Martyna.

Przemek postanowił milczeć na temat przyczyn rozstania. Od początku w sieci pojawiały się plotki, sugerujące, że to on jest odpowiedzialny za tę sytuację. Dodatkową poszlaką było jego zachowanie. Dziennikarz stwarzał wrażenie przybitego i zachowywał się dziwnie. W pamięci wielu widzów zapisał się live na Facebooku, który poprowadził w stanie „nieważkości”.

Jakiś czas temu tygodnik Na Żywo podał, że Martyna i Przemek rozstali się na skutek romansu tego drugiego z koleżanką z pracy.

Przetrwaliby ten kryzys, gdyby nie zauroczył się Pauliną i nie oszalał. Kiedy się otrząsnął, było za późno na ratowanie związku, bo Martyna jest bardzo honorowa i nie pozwoliłaby sobie na takie zachowanie – powiedział informator gazety.

Obecnie Kossakowski staje na nogi. Już w tym miesiącu na antenie TTV zadebiutował program Projekt Cupid. Ex-partner Wojciechowskiej prowadzi go z Barbarą Kurdej-Szatan.

Jak wygląda ideał kobiety według Przemysława Kossakowskiego?

Projekcie Cupid widzowie poznają osoby zmagające się z Zespołem Downa, autyzmem i Syndromem Tourette’a. W formacie nie brakuje też rozmów między prowadzącymi. Ostatnio Basia zapytała swojego kolegę o to, jakie cechy powinna mieć kobieta, z którą chciałby on stworzyć związek.

Ja czasem mam wrażenie, że nie mam ideału kobiety. Patrząc na swoje doświadczenie życiowe, nie mogę się jednoznacznie określić. Kobiety, które mnie fascynowały, zawsze były bardzo różne – odpowiedział wymijająco Kossakowski.

W końcu Kurdej-Szatan próbowała zmusić kolegę do odpowiedzi. Pokazała mu tablicę z kilkoma fotografiami kobiet, a on musiał wskazać swoją faworytkę. Również i wtedy pozostał on niezdecydowany.

Podoba mi się i ta ekscentryczna, i dziewczyna z plecakiem, i typ sportowy, ale dziewczyna z kwiatkami też – powiedział, wskazując na kilka zdjęć jednocześnie.

Myślicie, że Przemek Kossakowski ma problem z podjęciem stanowczych decyzji czy po prostu nie lubi się otwierać na takie tematy?


Przemysław Kossakowski. Zdjęcie z Instagrama

Przemysław Kossakowski. Zdjęcie z Instagrama

Martyna Wojciechowska płakała podczas wywiadu

Martyna Wojciechowska płakała podczas wywiadu

Przemysław Kossakowski

Przemysław Kossakowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×