Przemek Kossakowski napisał autobiografię. Nie uniknął tematu rozstania z Martyną. Pierwszy raz odniósł się do rozwodu

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski napisał autobiografię. Zdradził, co znajdzie się na kartach książki. Nie uniknął też pytań o rozstanie z Martyną. Pierwszy raz skomentował zakończenie małżeństwa. 

Przemek Kossakowski jest prezenterem, który od lat pojawia się na ekranach. Udało mu się połączyć swoją największą pasję, jaką są podróże i pracę. Na antenie TTV można go było zobaczyć w kilku formatach, gdzie nie tylko zwiedzał, ale brał też udział w przeróżnych doświadczeniach i próbach. Dał się poznać, jako człowiek ciekawy świata i otaczającej go rzeczywistości, czym zaskarbił sobie sympatię fanów.  Ostatnio mocno zaangażował się we współpracę z osobami niepełnosprawnymi. Wielkim sukcesem okazał się bowiem program Down The Road, gdzie towarzyszyli mu uczestnicy z zespołem Downa.

W niedzielę 13 lutego na ekranie zadebiutowało kolejne show, którego bohaterowie zmagają się z niepełnosprawnościami. W Projekt Cupid towarzyszy mu Barbara Kurdej-Szatan. Zadaniem gospodarzy jest pomoc uczestnikom w odnalezieniu prawdziwej miłości.

Przemek Kossakowski napisał autobiografię

Przemek w ostatnim czasie zdecydowanie nie może narzekać na brak pracy. Cały czas pojawia się na ekranie, wrócił do malarstwa, a w ostatnio napisał też autobiografię. Chociaż jego kariera w mediach jest stabilna, to niestety tak pomyślnie nie ułożyło się już życie prywatne. Przez ponad dwa lata spotykał się z Martyną Wojciechowską, a para chętnie pokazywała się razem na salonach. Wielkim zaskoczeniem był moment ich ślubu. Udało im się wszystko do ostatniej chwili zachować w tajemnicy. Przemek jako pierwszy pochwalił się ceremonią w sieci.

Niestety sielanka nie trwała zbyt długo. Zaledwie po trzech miesiącach ich małżeństwo się rozpadło. Fani dowiedzieli się o tym znacznie później. Teraz w rozmowie z Party Przemek zdradził, że napisał autobiografię. Opowiedział, jakie wątki poruszy w książce i czy będzie w nich wspomnienie rozstania z Martyną.

Mam nadzieję, że ukaże się jeszcze przed wakacjami. Opisuje historie, które mi się zdarzyły. Zdecydowana większość z nich miała miejsce przed telewizją. To moje doświadczenia z bycia bezrobotnym czy wspomnienia z pracy w rolnictwie we Francji. Pisałem i się śmiałem. To było oczyszczające – wyznał w rozmowie z Party.

Tematu relacji z żoną Przemek nie uniknął jednak w programie Projekt Cupid. Uczestnicy nowego show otwarcie pytali go, czy jego małżeństwo rozpadło się na dobre.

Liczę, że to będzie wycięte, bo te pytania wprowadziły mnie w bardzo duże zakłopotanie – zdradził dwutygodnikowi.

Kossakowski na pytanie o to, czy są już z Martyną po rozwodzie, nie chciał udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Wymijająco odniósł się do tego, co dzieje się w jego małżeństwie.

Tego rodzaju przeżycia zawsze są doświadczeniami ciężkimi – stwierdził.

Chociaż od rozstania Przemka i Martyny minął już rok, wielu fanów nadal ma nadzieję, że uda im się jeszcze dojść do porozumienia. Jesteście ciekawi autobiografii Przemka?


Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na randce

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na randce

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×