Powstaje nowa wersja kultowej komedii „Jak stracić chłopaka w 10 dni”! Fani filmu skaczą z radości!

Amerykańskie media podały wspaniałą nowinę dla fanów filmu Jak stracić chłopaka w 10 dni. Okazuje się, że już niebawem powstanie nowa wersja komedii. Kto zagra role główne?

 

Fani romantycznych komedii – Jak stracić chłopaka w 10 dni, już zacierają z radości dłonie. Wszystko przez wspaniałe nowiny dotyczące tego kultowego filmu z 2003 roku. Ta komediowa niemiecko-amerykańska produkcja w reżyserii Donalda Petrie na podstawie książki Michele Alexander i Jeannie Long, natychmiast skradła serca milionów widzów na całym świecie. Komedia do dziś jest jedną z najpopularniejszych, w dalszym ciągu wywołuje śmiech i wzruszenie widzów. Wielki sukces filmu w dużej mierze zapewniła gwiazdorska obsada, czyli piękna Kate Hudson jako Andie Anderson oraz przystojny Matthew McConaughey jako Benjamin Barry.

Okazuje się, że już  niebawem rusza produkcja nowej wersji komedii. Ogłoszono oficjalnie, że trwa odrodzenie kultowej historii, do której scenariusz napisze znany komik Guy Branum. Produkcja filmu rozpocznie się na platformie streamingowej Quibi. Jak dotąd nie ustalono jeszcze daty premiery, nie wiadomo również kto wcieli się w role głównych bohaterów. Obecnie trwają castingi aktorskie.

Czy Andie nadal będzie pracować w wydawnictwie? Nowa historia przedstawi losy znanych bohaterów, którzy tym razem muszą udowodnić, że potrafią być monogamiczni. Wkrótce odkrywają jednak, że utrzymanie wierności w związku jest bardzo trudne. Nowa odsłona filmu jest luźnym hołdem oddanym dla oryginału, z małym dodatkiem. Tym razem będzie więcej seksu!

 Czekacie?

 

Kate Hudson pochwaliła się pierwszym zdjęciem ciążowego brzuszka! Zdążyła już się pięknie zaokrąglić!

Kate Hudson pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Fani w szoku. „Będziesz miała bliźniaki?!”

Kate Hudson powitała na świecie trzecie dziecko! Pokazała rozczulające zdjęcie maleństwa


Powstaje nowa wersja kultowej komedii

Powstaje nowa wersja kultowej komedii "Jak stracić chłopaka w 10 dni"

Powstaje nowa wersja kultowej komedii

Powstaje nowa wersja kultowej komedii "Jak stracić chłopaka w 10 dni"

Powstaje nowa wersja kultowej komedii

Powstaje nowa wersja kultowej komedii "Jak stracić chłopaka w 10 dni"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×