Pijany kierowca wjechał w auto. Groźny wypadek gwiazd disco-polo w środku nocy

Wypadek zespołu disco-polo

Wypadek zespołu disco-polo

Zespół disco-polo na długo zapamięta to, co wydarzyło się przed koncertem w Sierpcu. Wszystko przez wypadek samochodowy z pijanym kierowcą w roli głównej.

Muzyka disco-polo przeżywa złoty czas. Coraz więcej gwiazd popularnego nurtu odnosi sukcesy na rynku muzycznym. Spory udział w ich promocji ma TVP, która na swoje festiwale regularnie zaprasza takich gigantów jak Zenek Martyniuk, Magda Narożna czy zespół Weekend.

Wśród uczestników dużych imprez, na których występują nie tylko artyści wykonujący muzykę disco-polo, jest również zespół Playboys – autorzy takich przebojów jak Pokochaj mnie, Gdy ciebie widzę czy Moja Twoja. Trio ma coraz większe grono fanów, a liczbę odtworzeń ich teledysków na YouTubie należy liczyć w milionach. Nic dziwnego, że organizatorzy koncertów plenerowych zapraszają zespół do swoich miast. Na udostępnionych amatorskich nagraniach możemy zobaczyć, jak licznie zebrana publiczność szaleje w rytm chwytliwych i łatwo wpadających w ucho hitów.

Zespół Playboys miał wypadek

W minioną niedzielę grupa przeżyła chwile grozy. Jak donosi portal disco-polo.info, 25 lipca około godziny 21.00 doszło do wypadku samochodowego w okolicach Żyrardowa. Playboys zmierzali na koncert do Sierpca. Niespodziewanie 120 kilometrów przed miejscem docelowym w tył ich pojazdu wjechał pijany kierowca.

Na pierwszy rzut oka cała sytuacja wyglądała bardzo poważnie. Z nieoficjalnych ustaleń portalu dowiadujemy się, że mężczyzna, który spowodował wypadek, miał prawie 2 promile alkoholu we krwi. O szczegółach zdarzenia opowiedział lider grupy:

Po godzinnej rozmowie – czekaniu na konsultanta itp. dostaliśmy informację, że musimy załatwić sobie lawetę na własny koszt, tak samo auto zastępcze, a dopiero potem 'ubiegać się' o zwrot tych kosztów – skomentował Jakub Urbański.

Na szczęście cała sytuacja zakończyła się bez większego uszczerbku na zdrowiu wokalistów.


Playboys

Playboys

Playboys

Playboys

Playboys

Playboys

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki lajf normalny dzień polaczka 100 pijanych 200 zagineło 500 utoneło autostrady na 3100 a hajsu za las nie ma ale inni mają gorzej a waźne źe mówią reklama jest była będzie i to tyle

  • Gość pisze:

    Taki live zawsze jakaś reklama nowej jednopasmowej autostrady w markach mogli zginąc przynajmniej by się coś działo na tvn przywiezcie więcej karetek a wczoraj baba miała 8 normalny dzień 5 utóneło 10zagineło a hajsu za las jak nie ma tak nie ma i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×