Paula Tumala pokazała się w krótkiej fryzurze. Dotychczas szpanowała długimi i gęstymi włosami

Paula Tumala pokazała się w krótkich włosach. To absolutna zmiana wizerunku. Czy taka fryzura pasuje zmysłowej modelce?

Paula Tumala, modelka, zasłynęła dzięki śmiałym występom w teledyskach do utworów Donatana pt. My Słowianie Brać. Kobieta śmiało eksponowała wówczas swoje dźwięki. Na pierwszy plan oczywiście wysuwały się jej bujne piersi. Teraz modelka podchodzi do tamtych scen z dystansem. Twierdzi nawet, że dziś nie wystąpiłaby w podobnych wideoklipach.

Nie wspominam źle pracy na planach tych teledysków. Teraz, gdy je oglądam, nie mogę uwierzyć, że to ja. Dziś chyba już bym się wstydziła zagrać w takim klipie – powiedziała tabloidowi Fakt.

Dodała, że sam Donatan miał niecodzienne metody motywowania modelek do pracy.

Gdy tańczymy z dziewczynami, Donatan potrafi do nas podejść i powiedzieć, że ruszamy się jak stare emerytki – uzupełniła.

Obecnie Paula spełnia się jako mama. W 2019 roku urodziła bliźniaczki, które wywróciły jej życie do góry nogami. Musiała ona poważnie ograniczyć swoją karierę modelki. Więcej o wyzwaniach macierzyństwa opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Początki były trudne. Nawet bardzo. Odnalazłam się w zupełnie nowej roli. Co prawda matka natura wie, co robi i po to jesteśmy w ciąży, aby nas przygotować do tego, że jednak zmieni się nasze życie, zmieni się wszystko, co dotychczas robiłyśmy. Pewnie wiele mam się w tym odnajduje lub nie odnajduje, ja przyznaje szczerze, że było to dla mnie bardzo trudne. Zostałam rzucona na głęboką wodę, bo jednak były dwie dziewczynki, dwie córeczki. Jedna się budziła, druga spała, jedna miała gorączkę, druga ząbkowała. Każdy dzień przynosił mi coś nowego, nową niespodziankę. Jest ciężko – mówiła na początku bieżącego roku.

Jak wyznała, najgorszy jest dla niej brak snu.

Wcześniej mogłam sobie pozwolić, aby nawet pracę, jaką wykonywałam wykonywać przez cały tydzień, a w weekend odpoczywać. A tutaj nie ma odpoczynku. Tutaj nawet nie ma mowy o tym, że wystawia mi ktoś L4, tylko muszę być 24 godziny na dobę na pełnych obrotach. Cały czas, który poświęcałam sobie, teraz poświęcam moim córeczkom. Nie jest to nic złego, cieszę się z tego bardzo – dodała.

Modelka powoli wraca do kariery. Dowodem na to jest jej nowe zdjęcie. Zapozowała na nim w krótkiej fryzurze.

Paula Tumala w krótkich włosach. Jak się przedstawia?

Zdjęcie Pauli Tumali w krótkich włosach dodał na InstaStories Kajetan Góra – znany stylista fryzur. Fotografię możecie zobaczyć w naszej galerii. Widać na nim Paulę, która pozuje w czarnym golfie. Jej włosy są o wiele krótsze niż zawsze.

Paula Tumala w krótkich blond włosach. Ujęcie dodane na InstaStories

Paula Tumala. Ujęcie dodane na InstaStories

Skąd pomysł na taką metamorfozę? Być może jest ona elementem przygotowań do jakiegoś występu. Sam Góra opatrzył zdjęcia hasztagiem „peruka”. Wiele wskazuje więc na to, że była to tylko czasowa metamorfoza i Paula wkrótce potem powróciła do naturalnych włosów. Czy pasuje jej krótka fryzura? Jak uważacie?

Kajetan jest znany w całym show-biznesie z robienia pięknych peruk. Pracę z nimi zaczął już w wieku 20 lat. O początkach swojej kariery opowiedział w rozmowie z Gazeta.pl. Wyznał:

Znalazłem sobie dorywczą pracę w dwóch zakładach perukarskich. Uczyłem się tam robić peruki dla osób po chemioterapii, ale szybko zrezygnowałem. One były wtedy siermiężne, a ja szukałem jednak innej estetyki. Przeglądałem setki zdjęć i przypatrywałem się, jak naturalnie układają się włosy. Szukałem formy idealnej. Tak powstał pomysł na moje peruki na siatce, zrobione z naturalnych włosów, ułożone tak jak rosną. Czasem nad jedną taką peruką pracuję nawet kilka tygodni.

Poniżej możecie zobaczyć kilka przykładów jego pracy.


Paula Tumala w krótkich blond włosach. Ujęcie dodane na InstaStories

Paula Tumala w krótkich blond włosach. Ujęcie dodane na InstaStories

Paula Tumala

Paula Tumala

Paula Tumala – premiera książki Saga niewoli Aldony Wleklak

Paula Tumala – premiera książki Saga niewoli Aldony Wleklak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×