Paula Tumala w środku nocy trafiła z córeczką do szpitala. Pokazała zdjęcia. Dziewczynce natychmiast podano kroplówkę

Paula Tumala

Paula Tumala

Paula Tumala w środku nocy trafiła z córeczką do szpitala. Modelka pokazała zdjęcia. Dziewczynce podłączono kroplówkę. Co się stało?

Paula Tumala popularność zyskała występując w teledyskach Donatana. Tam wcielała się w słynną Słowiankę i kusiła swoimi kształtami. Jest jedną z fotomodelek, która dała się zapamiętać ze względu na niebywałą urodę i pełne kształty. Ma na swoim koncie także kilka sesji zdjęciowych, gdzie pokazała sporo ciała. Zrobiła to jednak z wielkim smakiem. W 2014 dała się poznać całej Europie dzięki temu, że razem z Donatanem i Cleo wyjechała na Eurowizję i pojawiła się na scenie podczas ich występu, gdzie w bardzo zmysłowy sposób ubijała masło do hitu My Słowianie.

Modelka zdecydowanie wykorzystała swoje 5 minut sławy i na stałe trafiła do show-biznesu. Pojawia się na branżowych imprezach i ważnych wydarzenia, a także zgromadziła wokół siebie całkiem spore grono fanów. W nocy poinformowała swoich obserwatorów, że razem z córką trafiła do szpitala.

Paula Tumala trafiła z córką do szpitala. Co się dzieje?

Paula Tumala w styczniu 2020 roku została mamą uroczych bliźniaczek. Wtedy modelka podjęła decyzję o tym, by nieco zwolnić z karierą i poświęcić się macierzyństwu. Anastazja i Nadia stały się jej oczkiem w głowie. Niestety relacja z ich ojcem nie ułożyła po myśli świeżo upieczonej mamy. Rok temu zakochani rozstali się w atmosferze skandalu, a kilka tygodni wcześniej snuli jeszcze ślubne plany.

Od tej pory Tumala samotnie wychowuje córeczki i nie ukrywa, że ich ojciec jest niezbyt zaangażowany w swoje obowiązki. Nie szczędzi pod jego adresem gorzkich słów. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że czasami jest jej naprawdę ciężko.

Ja sama siebie podziwiam. Jest to naprawdę kawał dobrej roboty. Dopiero teraz dojrzałam do tego, aby powiedzieć, że rzeczywiście, jest to ciężki kawałek chleba. Oczywiście, największą nagrodą są moje córeczki i uśmiech moich dzieci. Szczęście, miłość. Natomiast nie ukrywam i staram się to pokazywać na swoich social mediach, że nie jest to łatwa rola – bycie mamą.

Minionej nocy Paula musiała przejść kolejną ciężką próbę jako rodzic. Modelka pokazała na Instagramie, że w środku nocy trafiła z jedną z córeczek do szpitala. Dodała kilka zdjęć z gabinetu zabiegowego oraz z sali, na której się znalazły. Dziewczynka wymagała podania leków przez kroplówkę, a w tym czasie jej mama tuliła ją w ramionach.

Paula nie ujawniła, co dolega jej dziecku i dlaczego konieczna była pomoc lekarzy, ale zdaje się, że sytuację udało się szybko opanować, bo nad ranem opuściły szpital.

Wracamy do domku… – napisała.

Pauli życzymy dużo wytrwałości w tej sytuacji, a jej córeczce zdrowia. Zdjęcia, które udostępniła, zobaczycie w naszej galerii.


Paula Tumala z córką w szpitalu

Paula Tumala z córką w szpitalu

Paula Tumala z córką w szpitalu

Paula Tumala z córką w szpitalu

Paula Tumala z córką w szpitalu

Paula Tumala z córką w szpitalu

Komentarze

  • Czerwony robotnik pisze:

    Wielka sprawa … tysiące matek i ojców trafia codziennie na oddziały szpitalne i SOR ze swoimi dziećmi… Wywnętrzanie tego na Instagramie to jest totalne dno…kto to w ogóle jest? Nikt?

  • Gość pisze:

    BYL CZAS NA ROBIENIE ZDJEC?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×