Paula Tumala świętuje urodziny córeczek. Pokazała zdjęcia z imprezy. Wcześniej wydała oświadczenie ws. ich ojca

Paula Tumala obchodzi urodziny córek

Paula Tumala obchodzi urodziny córek

Paula Tumala pokazała zdjęcia z drugich urodzin córeczek. Dzieci bawiły się w sporym gronie rówieśników. Wcześniej wystosowała komunikat ws. ich ojca.

Paula Tumala to znana modelka. Sławę zyskała dzięki występom w odważnych teledyskach Donatana i Cleo. W 2014 roku towarzyszyła nawet tym muzykom podczas Konkursu Piosenki Eurowizji. Rola Pauli w klipach sprowadzała się niemal wyłącznie do eksponowania gigantycznego biustu. Modelka zawdzięcza go oczywiście operacjom plastycznym, których teraz żałuje.

Influencerka często porusza temat piersi w mediach społecznościowych. Ostatnio przyznała, że chciałaby je pomniejszyć, ale boi się powtórnej operacji. Jak wyznała:

Mnie bolało bardzo, gdzie mam naprawdę wysoki próg bólu. Ktoś mi kiedyś powiedział: „Na Tobie można kołki łamać”. Ale operacja piersi mnie przerosła, gdyby nie to, że mnie tak bolało, pewnie dawno bym zmniejszyła biust, chociażby ze względu na kręgosłup, który od kilku lat jest w opłakanym stanie. Moje koleżanki raczej dobrze zniosły operacje piersi, rzadko się spotykam z tym, aby którakolwiek kobieta tak źle to przeżyła, jak ja.

Przez duży biust oberwał też jej kręgosłup. Przypomnijmy, że Paula od dwóch lat jest dumną matką bliźniaczek – Nadii i Anastazji. Modelka wychowuje dzieci samotnie ze względu na konflikt z byłym partnerem. Przebieg tego konfliktu był przez nich regularnie relacjonowany w mediach społecznościowych. Paula postanowiła zakończyć to przy okazji urodzin córek.

Drugie urodziny córek Pauli Tumali. Jak wyglądała impreza?

Paula Tumala pochwaliła się wczoraj zdjęciami z drugich urodzin córeczek. Impreza odbyła się w żłobku – dzieci zasiadły przy stoliku pełnym słodyczy. Fotki z niej zobaczycie w galerii pod tekstem. Paula podpisała je:

Dziękuję pięknie za wszystkie życzenia. Moje córeczki właśnie mają w żłobku imprezę urodzinową.

Chwilę wcześniej modelka zamieściła na Instastory oświadczenie w sprawie ich ojca. Napisała w nim, że zakończyła relacjonowanie konfliktu publicznie. Poprosiła też media o to, aby nie reagowały na jego treść. W związku z tym przychylamy się do prośby i jedynie o nim wspominamy. Z pełną treścią wpisu możecie się zapoznać w screenie dodanym w galerii.


Paula Tumala wydala oświadczenie ws. ojca swoich dzieci

Paula Tumala wydala oświadczenie ws. ojca swoich dzieci

Paula Tumala pokazała zdjęcia z drugich urodzin córeczek

Paula Tumala pokazała zdjęcia z drugich urodzin córeczek

Paula Tumala pokazała zdjęcia z drugich urodzin córeczek

Paula Tumala pokazała zdjęcia z drugich urodzin córeczek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×