Paula Tumala dzieli się traumatycznym wyznaniem. Powiększenie biustu było horrorem: „Jest w opłakanym stanie”. Marzy już tylko o jednym

Paula Tumala

Paula Tumala

Paula Tumala marzyła o wielkim biuście. Zabieg powiększenia piersi okazał się koszmarem. Celebrytka bardzo żałuje podjętej przez siebie decyzji.

Modelka Paula Tumala zyskała sławę dzięki teledyskom Donatana Cleo. Jej rola sprowadzała się w nich do eksponowania piersi. Szczyt jej kariery nastąpił w chwili, gdy pojawiła się u boku muzyków na Konkursie Eurowizji 2014. Trzy lata temu blondwłosa piękność została dumną mamą bliźniaczek – Anastazji Nadii.

Ojcem dziewczynek jest ex-partner Pauli, Karol, który rozstał się z nią już po zakończeniu ciąży, choć para wcześniej planowała ślub i Paula publicznie chwaliła się suknią na tę okazję.

Dziś Paula mówi, że raczej nie wystąpiłaby już w takim teledysku. Nie tylko do tamtej decyzji podchodzi sceptycznie. Przed fanami otworzyła się na temat swoich piersi.

Paula Tumala żałuje powiększenia piesi? To był prawdziwy horror

Paula Tumala co jakiś czas odpowiada na pytania fanów w ramach Q&A. Ostatnio dostała na Instastory takie pytanie:

Czy zrobienie piersi bardzo boli? Męczę się z decyzją już 5 lat.

Influencerka o bujnych kształtach odpisała fance:

Mnie bolało bardzo, gdzie mam naprawdę wysoki próg bólu. Ktoś mi kiedyś powiedział: „Na Tobie można kołki łamać”. Ale operacja piersi mnie przerosła, gdyby nie to, że mnie tak bolało, pewnie dawno bym zmniejszyła biust, chociażby ze względu na kręgosłup, który od kilku lat jest w opłakanym stanie. Moje koleżanki raczej dobrze zniosły operacje piersi, rzadko się spotykam z tym, aby którakolwiek kobieta tak źle to przeżyła, jak ja. Dlatego mną się proszę nie sugerować i spełniać swoje marzenia – życie jest tylko jedno.

Nie po raz pierwszy Paula przyznała, że powiększenie biustu było sporym błędem. W Pytaniu na śniadanie mówiła:

Ja zrobiłam operację plastyczną piersi 10 lat temu. Teraz jestem mamą bliźniaczek i nie mam tych lat co wtedy. Mój kręgosłup daje się we znaki. Czy drugi raz bym zrobiła operacje? Na pewno tak, ale na pewno też, bym się zastanowiła nad rozmiarem piersi. Nigdy nie miałam małych piersi, zawsze miałam duże, a jeszcze je powiększyłam, więc mój kręgosłup oberwał i do tej pory czuje dolegliwości z tym związane.

Ostatnio pokazała też zdjęcie sprzed powiększenia biustu. Trzeba przyznać, że już wtedy miała się czym pochwalić. Jak podoba się wam figura modelki?


Paula Tumala o powiększeniu piersi. Bardzo żałuje tamtej decyzji

Paula Tumala o powiększeniu piersi. Bardzo żałuje tamtej decyzji

Paula Tumala eksponuje biust

Paula Tumala eksponuje biust

Paula Tumala przed powiększeniem piersi

Paula Tumala przed powiększeniem piersi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×