Paula Tumala pokazała piersi przed operacją. Uwagę przykuwa też jej stara fryzura. „Te tipsy i biały kieł”

Paula Tumala piersi (AKPA, ONS)

Paula Tumala piersi (AKPA, ONS)

Paula Tumala pokazała w sieci stare zdjęcie. Widać na nim jej piersi przed operacją i starą fryzurę. Od tamtego czasu bardzo się zmieniła.

Paula Tumala to znana modelka. Popularność zyskała dzięki śmiałym występom w teledyskach Donatana Cleo. Wraz z nimi zagościła też na konkursie Eurowizji w 2014 roku. Słynna „Słowianka” dwa lata temu została mamą bliźniaczek. Macierzyństwo zupełnie przeorientowało jej priorytety. W rozmowie z nami opowiedziała o opiece nad Nadią i Anastazją.

Początki były trudne. Nawet bardzo. Odnalazłam się w zupełnie nowej roli. Co prawda matka natura wie, co robi i po to jesteśmy w ciąży, aby nas przygotować do tego, że jednak zmieni się nasze życie, zmieni się wszystko, co dotychczas robiłyśmy. Pewnie wiele mam się w tym odnajduje lub nie odnajduje, ja przyznaje szczerze, że było to dla mnie bardzo trudne. Zostałam rzucona na głęboką wodę, bo jednak były dwie dziewczynki, dwie córeczki. Jedna się budziła, druga spała, jedna miała gorączkę, druga ząbkowała. Każdy dzień przynosił mi coś nowego, nową niespodziankę. Jest ciężko.

Ojcem dziewczynek jest Karol. Mężczyzna pozostawał w związku z Paulą przez kilka lat. Para planowała nawet ślub, do czego ostatecznie nie doszło. Ich relacja zakończyła się w końcu rozstaniem. Paula nagrała w ostatnim czasie filmik, na którym przestrzegała innych przed tym, aby nie kontaktowali się z jej eks-partnerem ze względu na jego zachowanie. Powiedziała:

Będę Was ostrzegać, bo człowiek widmo wiecie, o kim mówię, o biznesmenie z Łodzi. Uważajcie, jak będzie się z nim spotykać, bo posługuje się długopisem z kamerką. Udostępnia te filmiki różnym nieodpowiednim osobom.

Innym razem przekonywała, że ojciec dzieci się z nimi nie widuje i że ma ona przez niego problemy z policją. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ. Sam Karol odżegnuje się od zarzutów.

Rozbieżności w naszych relacjach są i niestety będą. Matka moich dzieci twierdzi, że nie widziałem moich córeczek 121 dni, co jest kłamstwem. Gdy moje córeczki wylądowały w szpitalu z podejrzeniem wirusówki, cały czas przy nich byłem i je wspierałem, czego Paula już na swoim story nie pokazała. Gdy próbowałem je odwiedzić w domu, nie zostałem do niego wpuszczony, dopiero po interwencji policji udało mi się wejść do domu w celu sprawdzenia, jak się czują moje małe księżniczki. Niestety więcej już nie miałem okazji, aby wejść do domu, ponieważ zostały w nim zmienione zamki. Na chwilę obecną próbuję ustalić, gdzie przebywają moje córeczki, gdyż od ich matki nie otrzymałem do tej pory żadnej informacji, a o ich przeprowadzce dowiedziałem się już po fakcie. Cały czas walczę o kontakt z moimi dziećmi i bardzo je kocham – powiedział w rozmowie z „Pudelkiem”.

Paula nie skupia się tylko na konflikcie z ex-partnerem. Na co dzień wiedzie normalne życie. Często odpowiada swoim fanom na pytania w ramach sesji Q&A w social mediach.

Paula Tumala pokazała stare zdjęcie. Jak wyglądały jej biust i fryzura?

Podczas sesji, jeden z internautów poprosił Paulę o to, aby pokazała zdjęcie „z czasów przed operacją włożenia implantów”. Modelka pochwaliła się starym zdjęciem. Widać ją na nim z o wiele mniejszym biustem. Uwagę przykuwa też jej bardzo smukła sylwetka i wąskie ramiona. Trudno nie zwrócić uwagi na fryzurę – spod blond grzywki wystają pasemka w ciemnym kolorze. Tumala podpisała fotkę:

Brata wesele. Bez stanika. Te tipsy i biały kieł. I ta chuda łapka.

Paula na starym zdjęciu w ogóle nie przypomina siebie z ostatnich lat. Od czasu występu u Donatana mocno się zmieniła. Co ciekawe, kobieta żałuje, że tak bardzo powiększyła biust.

Ja zrobiłam operację plastyczną piersi 10 lat temu. Teraz jestem mamą bliźniaczek i nie mam tych lat co wtedy. Mój kręgosłup daje się we znaki. Czy drugi raz bym zrobiła operacje? Na pewno tak, ale na pewno też, bym się zastanowiła nad rozmiarem piersi. Nigdy nie miałam małych piersi, zawsze miałam duże, a jeszcze je powiększyłam, więc mój kręgosłup oberwał i do tej pory czuje dolegliwości z tym związane – wyjaśniła podczas wizyty w „Pytaniu na śniadanie”.

Jak oceniacie przemianę Pauli?


Paula Tumala przed powiększeniem piersi

Paula Tumala przed powiększeniem piersi

Paula Tumala przed powiększeniem piersi

Paula Tumala przed powiększeniem piersi

Paula Tumala w teledysku Stachursky'ego

Paula Tumala w teledysku Stachursky'ego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×