Marcin Prokop wtopił wzrok w piersi Pauli Tumali. To zdjęcie jest hitem! Modelka w „DDTVN” opowiedziała o kolejnej operacji biustu

Paula Tumala

Paula Tumala

Paula Tumala w poniedziałkowy poranek była gościem Dzień Dobry TVN. Opowiedziała tam o dolegliwościach związanych z powiększeniem piersi. Wizyta modelki przypadła do gustu Marcinowi Prokopowi. Prezenter nie mógł oderwać od niej oczu. 

Paula Tumala to modelka, której ogromną popularność przyniósł występ w teledysku Donatana. Stała się jedną ze słynnych Słowianek, dzięki czemu zyskała sporą popularność. W 2014 razem z Cleo i Donatanem pojawiła się także na Konkursie Piosenki Eurowizji. Obdarzona bujnymi kształtami Paula wywołała tam spore poruszenie. Ponad trzy lata temu postanowiła ona na jakiś czas wycofać się z show-biznesu. Zdecydowała się założyć rodzinę. Poznała wówczas ojca swoich córeczek, a po kilku miesiącach znajomości oznajmiła, że oczekują na narodziny bliźniaczek.

Jeszcze w zeszłym roku zakochani snuli ślubne plany. Okazało się jednak, że mama Anastazji i Nadii nie może dogadać się z ukochanym. Z Karolem rozstali się w dosyć nieprzyjemnej atmosferze, a celebrytka wiele razy narzekała na byłego partnera w social mediach.

Paula Tumala o zmniejszeniu biustu na antenie Dzień Dobry TVN

Paula szybko odnalazła się w świecie show-biznesu. Gwiazda chętnie pojawiała się na branżowych imprezach i zachwycała idealną sylwetką, a przede wszystkim obfitym biustem. Ten jak wiadomo, był dziełem chirurga plastycznego. Dekadę temu bowiem Tumala poddała się operacji powiększenia biustu, której jak się okazało teraz – żałuje. Już jakiś czas temu opowiedziała o tym na Instagramie, przyznając, że boryka się ze sporymi problemami.

W poniedziałkowy poranek celebrytka pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN, gdzie mówiła o swoich dolegliwościach i tym, że planuje operację zmniejszenia piersi.

Pan doktor podał mi trzy rozmiary, ja oczywiście wybrałam ten największy i od razu mnie poinformował, że teraz jest super, że jestem młoda, ale za 5, 6 lat będę miała problem z kręgosłupem – wyznała Paula na antenie.

Paula wyznała, że lekarz, który ostrzegał ją przed bólami kręgosłupa, miał zupełną rację i coraz częściej pojawia się u niej ten problem. Jak na razie odwleka ona korektę piersi ze względu na córeczki. Wiązałoby się to z dłuższą niedyspozycją, a dziewczynki są jeszcze zbyt małe, by to zrozumieć.

Wiążą się z tym problemy zdrowotne. Coraz częściej dokucza mi kręgosłup – przynała modelka.

Paula na swoim koncie na Instagramie pochwaliła się zdjęciami ze studia. Na jednym z nich towarzyszy jej Marcin Prokop. Prowadzący śniadaniówkę nie potrafił oderwać wzroku od jej krągłości. Kadr, który opublikowała w sieci, nieźle rozbawił internautów.

Cześć
Kto oglądał dzisiaj @dziendobrytvn ?
Jak wrażenia ? Spodziewaliście się takiego tematu ?
P. S zerknijcie na ostatnie zdjęcie, zobaczycie co zaś Prokop nawywijał @_marcinprokop

Trzeba przyznać, że Marcina Prokopa poczucie humoru nigdy nie opuszcza. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Paula Tumala

Paula Tumala

Paula Tumala

Paula Tumala

Paula Tumala

Paula Tumala

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×