Patrycja Markowska pokazała syna. Filip skończył 14 lat i jest coraz bardziej podobny do znanej mamy

Patrycja Markowska pokazała syna

Patrycja Markowska pokazała syna

Patrycja Markowska świętuje 14. urodziny syna. Filip niedługo będzie dorosłym mężczyzną. Jak wygląda?

Patrycja Markowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych wokalistek w naszym kraju. Od lat jest obecna na muzycznej scenie i ma już ugruntowaną pozycję branży. Córka Grzegorza Markowskiego, legendarnego lidera Perfectu ciężko zapracowała na swoje nazwisko. Nie stroni tez od duetów ze znanym tatą.

Ułożyła sobie także życie prywatne. Jest związana z aktorem, Jackiem Kopczyńskim. Mimo że wiele razy przechodzili kryzysy i zgodnie przyznają, że ich relacja bywała bardzo burzliwa, zawsze wychodzili z problemów obronną ręką. Stanowią jedną z tych par, która walczy z przeciwnościami losu.

Poszliśmy na terapię. Nauczyła mnie, że gdy coś idzie nie tak, nie muszę się za to biczować. Nawet jeśli popełnię błąd, mój świat się nie zawali – wyznała wokalistka w jednym z wywiadów.

Patrycja i Jacek przezwyciężyli trudne chwile i nadal są razem. Ich związek niewątpliwie scementował także wspólny syn, który przyszedł na świat w 2008 roku. Filip właśnie skończył 14 lat, czym w social mediach pochwaliła się dumna mama.

Syn Patrycji Markowskiej skończył 14 lat. Jak wygląda Filip?

Na profilu instagramowym Patrycji Markowskiej pojawiły się życzenia urodzinowe. Artystka postanowiła uczcić wyjątkowy dzień jej syna. Filip ma już 14 lat. Czas płynie nieubłaganie, a z małego chłopca wyrasta przystojny mężczyzna. Uroczemu zdjęciu z dzieciństwa, towarzyszą piękne słowa:

Dziś 14 lat kończy mój syn Filip. Bardzo kocham tego wrażliwego i dowcipnego ,młodego człowieka. Jak to mu zawsze powtarzam: Na cały kosmos. To zdjęcie z czasów kiedy zamiast „winda”mówił dinda. Pamiętam jak prosił żeby nosić go na rączkach, dziś przewiózł nas po raz pierwszy autem po lesie.  Szczęśliwego życia synku! – napisała dumna mama.

Dumna mama nie szczędziła synowi miłych słów, a do życzeń przyłączyli się też internauci, którzy dostrzegli, że z biegiem czasu Filip jest coraz bardziej podobny do Patrycji. Zajrzyjcie do naszej galerii i oceńcie sami, czy mają rację.


Patrycja Markowska pokazała 14-letniego syna

Patrycja Markowska pokazała 14-letniego syna

Patrycja Markowska pokazała stare zdjęcie syna

Patrycja Markowska pokazała stare zdjęcie syna

Syn Patrycji Markowskiej

Syn Patrycji Markowskiej

Komentarze

 • Perełka pisze:

  Fajna z nich rodzinka. Wszystkiego najlepszego dla syna dobrych ludzi wokół, samych piątek,i spełnienia wszystkich marzeń.

 • GośćMarika pisze:

  Czy mama i tata super to nie wiem ale chłopak widać jest ok. mieć rodziców o takich profesjavh to trudno cis powiedzieć łatwo Mu nie było napewno chciał ich mieć bliżej siebie.Ale życzę dużo radości i zdrowia. sukcesów w nauce.Fajny chłopak.

 • Gość Bogusia pisze:

  Ładny chłopak. Powodzenia

 • Siostra pisze:

  Szkoda ,że nie kochasz swojego brata i nie chcesz mieć z nim nic wspólnego ,on też był małym chłopcem i pewnie na windę też mówił dinda..wyobraź sobie ,jak można mieć gdzieś własne dziecko ,a twój tatuś takim właśnie jest człowiekiem ,a Ty jesteś egoistką i myślałaś tylko o sobie ,nie chciałaś brata ,bo wstyd !!!
  A teraz piszesz o miłości o urodzinach …wstyd

 • Gość pisze:

  Dobrze, ze do mamy podobny a nie do dziadka. Dziadek super spiewa ale jednak urodę lepiej mieć po mamie 😜.

 • Gość pisze:

  Mama super i synek super, nie wspomne o super dziadku!!!

 • Gośćdanusia pisze:

  Super wygląda.Fajny jak mama

 • Gość pisze:

  A dlaczego się tleni?fajny chłopak

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×