Zdumiewająca metamorfoza! Patusia z „Projektu Lady” jest jeszcze większym wampem niż przed udziałem w programie!

Patusia Patrycja Karczewska metamorfoza

Patusia Patrycja Karczewska metamorfoza

Jak zmieniła się Patusia z Projektu Lady?

Projekt Lady to program, który pomaga dziewczynom zerwać z dawnym wizerunkiem i z buntowniczek stać się damami. Na ten moment wyemitowano już trzy edycje show, która nadal cieszy się niegasnącą popularnością. Tak samo jak jego uczestniczki, których życie śledzi wiele osób. Do grona najbardziej wyrazistych zalicza się Patrycja Karczewska, znana lepiej jako Patusia.

Zanim przyszła do programu, jej znakiem rozpoznawczym były doczepiane włosy i długie paznokcie. Nie kryła się z tym, że lubi wyzywający styl. Kiedy trafiła pod skrzydła mentorek przeszła niemałą przemianę. Pozbyła się mocnego makijażu i doczepianych włosów, a w miejsce kusych strojów wybierała te o wiele bardziej grzeczne.

Karczewska przez kilkanaście odcinków sprawiała wrażenie, że robi największe postępy w przemianie. To jednak nie trwało długo. W pewnym momencie przez swój bunt zawiodła mentorki. Musiała opuścić Pałac w Radziejowicach.

Dlaczego Patrycja zdecydowała się na udział w programie?

Moim marzeniem jest pozostanie aktorką. Świetnie wręcz czuje się przed kamerą, śmiem nawet twierdzić, że pałamy do siebie tym samym uczuciem. A teraz przecież tak ciężko o odwzajemnioną miłość. Odnajdę się w każdej roli, lecz nie pogardzę także posadą pogodynki. Skromnie przypominam się producentom i reżyserom – podsumowała w wywiadzie dla fejm.com.pl.

Karczewska po opuszczeniu pałacu zaczęła prowadzić kanał na YouTube, gdzie przez pewien czas regularnie udostępniała nowe odcinki autorskiego programu Patusia ShOw. Nie trwało to jednak długo, a celebrytka skupiła się na prowadzeniu konta na Instagramie.

Tam też możemy zauważyć, że po wizerunku damy nie ma już ani śladu. Chociaż Karczewska zrezygnowała z doczepianych włosów,  nadal nosi makijaż, sztuczne rzęsy i paznokcie. Nie boi się także umieszczać odważnych zdjęć, nawet tych w samej bieliźnie. Pomimo tego nadal posiada wierne grono fanów, którzy regularnie śledzą jej poczynania i komplementują jej wygląd.

Pasuje jej taki wizerunek?

Agata Szostek z Projekt Lady pokazała chłopaka. To dla niego straciła głowę po programie. Ciacho?

Beata Tadla z burzą blond loków na głowie! Ale zmieniła się dla nowego partnera!

Kaja Paschalska zmieniła się w blond seksbombę! Po metamorfozie wygląda genialnie!


Patrycja Karczewska aktualnie

Patrycja Karczewska aktualnie

Patrycja Karczewska aktualnie

Patrycja Karczewska aktualnie

Patrycja Karczewska aktualnie

Patrycja Karczewska aktualnie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×