Nowa partnerka Michała Wiśniewskiego jest w ciąży! Dominika Tajner komentuje!

Michał Wiśniewski, nowa partnerka, ciąża

Michał Wiśniewski, nowa partnerka, ciąża

Partnerka Michała Wiśniewskiego jest w ciąży! Gwiazdor po raz piąty zostanie ojcem, tak przynajmniej twierdzi Pudelek. Jak całą sprawę skomentowała jego, wciąż żona, Dominika Tajner?

Życie prywatne Michała Wiśniewskiego, to idealny scenariusz na drugą część filmu Gwiazdor, który w 2003 roku bił rekordy popularności. Lider Ich Troje może pochwalić się licznymi romansami, małżeństwami i wesołą gromadką dzieci. Wokalista ma trzy córki i jednego syna. Niedawno rozstał się ze swoją czwartą żoną – Dominiką Tajner, a teraz podobno oczekuje piątego dziecka.

Zobacz: Michał Wiśniewski i Dominika Tajner szaleją razem na jednej imprezie! Jest nagranie i romantyczna reakcja byłej żony gwiazdora! [WIDEO]

Michał Wiśniewski: piąte dziecko w drodze

Według ustaleń Pudelka, wokalista Ich Troje po raz kolejny zostanie ojcem. Matką piątego dziecka Michała Wiśniewskiego jest jego obecna partnerka, 36-letnia Paulina, o której nie wiemy za wiele. Para na razie trzyma się z dala od show-biznesu. Póki co Michał nie zdecydował się na ślub (wciąż czeka na rozwód z byłą żoną) czy nawet gwiazdorskie zaręczyny. Na jego ciele nie dostrzegliśmy także nowego tatuażu, będącego miłosnym hołdem dla tajemniczej partnerki.

Zobacz: Michał Wiśniewski pokazał, czym ostatecznie zastąpił tatuaż z napisem “Dominika”. Efekt końcowy powala!

Jedyne zdjęcia, jakie obiegły media, to te, na których Michał Wiśniewski i Paulina wychodzą z kina. Podczas rodzinnego wypadu towarzyszyły im dzieci.

Michał Wiśniewski z nową partnerką i jej dziećmi

Michał Wiśniewski z nową partnerką i jej dziećmi

Partnerka Michała Wiśniewskiego w ciąży

Podobno nowa partnerka Wiśniewskiego jest już matką, która, podobnie jak jej nowy ukochany, ma czwórkę dzieci. Teraz dołączy do nich piąte:

Okazuje się, że patchworkowa rodzina Michała i Pauliny może się niebawem powiększyć o kolejnego członka. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, Michał i jego ukochana… spodziewają się dziecka – informuje Pudelek.

Redakcja serwisu skontaktowała się z Dominiką Tajner, która skomentowała doniesienia z życia jej wciąż obecnego męża:

Co mogę powiedzieć. Życzę szczęścia.

Jeśli informacje okażą się prawdzie, już teraz gratulujemy Michałowi i Paulinie.

Zobacz: To miało nigdy nie wyjść na jaw! Michał Wiśniewski wyznał miłość Dominice Tajner w programie!

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski?

Michał Wiśniewski ma czworo dzieci – syna Xaviera Michała (ur. 24 czerwca 2002) i córkę Fabienne Martę (ur. 21 sierpnia 2003) z Mandaryną oraz dwie córki – Etiennette Annę (ur. 17 września 2006) i Vivienne Viennę (ur. 2 lutego 2008) z Anią Świątczak.


Michał Wiśniewski z nową partnerką i jej dziećmi

Michał Wiśniewski z nową partnerką i jej dziećmi

Michał Wiśniewski z nową partnerką

Michał Wiśniewski z nową partnerką

Córki Michała Wiśniewskiego

Córki Michała Wiśniewskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×