Tomasz Oświeciński nie zdążył z remontem domu przed świętami. Pochwalił się za to nowym nabytkiem do wnętrz. Jest naprawdę luksusuowo

Tomasz Oświeciński

Tomasz Oświeciński

Tomasz Oświeciński urządza z żoną ich nowy dom. Niestety prace remontowe nieco się opóźniły. Aktor pochwalił się natomiast nowym meblem. Robi wrażenie. 

Tomasz Oświeciński rozpoczynał swoją karierę od epizodów w Klanie. Jego kariera ruszyła z kopyta, gdy zaczął regularnie pojawiać się w produkcjach Patryka Vegi. Zagrał m.in. w dwóch częściach Pitbulla, Botoksie, Kobietach mafii czy Polityce. Sympatię widzów zdobył również, kiedy dołączył do obsady popularnego serialu TVP M jak miłość, w którym regularnie gra od sześciu lat.

Aktor ma za sobą również udział w reality-show Agent – Gwiazdy, a także był uczestnikiem programu kulinarnego Polsatu – Top Chef. Gwiazdy od kuchni. W zeszłym roku występował w Tańcu z Gwiazdami, zajął jednak przedostatnie miejsce.

48-latek jest szczęśliwym ojcem. Wychowuje 12-letnią Maję, która jest owocem jego małżeństwa z Aleksandrą. Tomasz jakiś czas temu pochwalił się, że zainwestował zarobione pieniądze i buduje dom:

Marzenia się spełniają! Choć przyznam, że dom nie zawsze był moim marzeniem… Nie wiem, może się starzeję. Jestem mega szczęśliwy, ale i przerażony, bo wiem, ile roboty mnie czeka. Roboty na, której się nie znam… Do tego tyle rzeczy do wybrania, tyle decyzji do ogarnięcia dach, okna, tynki, schody, bramy… – wyliczał.

Praca na budowie wrze. Wraz ze swoją żoną przez prawie cały rok skupiali uwagę na wykończeniu nowego gniazdka. Mieli nadzieję, że jeszcze w grudniu wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Tak się jednak nie stało, o czym poinformował na swoim Instagramie:

Właśnie przyjechałem do domu. Niestety nie wyrobiliśmy się ze wszystkim na święta.

Tomasz Oświeciński pochwalił się nowym meblem

Po chwili gwiazdor wyznał, że nie miał wcześniej łóżka:

Jak dotąd spałem na materacu, ale teraz to się zmieni.

Aktor pochwalił się nowym nabytkiem i pochwalił pracowników, którzy odpowiednio ustawili mu olbrzymie łoże:

I to się nazywa serwis. Chłopaki z Białegostoku, Solidna firma. I oczywiście mój ulubiony kolor, bling bling. Pasuje do kinkietów.

Nowe łóżko robi ogromne wrażenie. Pikowane oparcie ma kolor granatowy. Elementami ozdobnymi są złote ramy. Firma pomyślała również o poduszkach, na których znalazły się pierwsze litery imion zarówno Tomasza, jak i Aleksandry.

Podoba wam się?


Tomasz Oświeciński pokazał nowe łóżko

Tomasz Oświeciński pokazał nowe łóżko

Tomasz Oświeciński pokazał nowe łóżko

Tomasz Oświeciński pokazał nowe łóżko

Tomasz Oświeciński - nowy dom

Tomasz Oświeciński - nowy dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×