Oliwia Bieniuk w pełnym makijażu i świetnej stylizacji. Największe blogerki mogą brać z niej przykład!

Oliwia Bieniuk, wraz z młodszym rodzeństwem oraz Jarosławem Bieniukiem, przebywa obecnie nad polskim morzem. Córka Anny Przybylskiej regularnie wkleja śliczne fotki z wakacji. Tym razem nastolatka pokazała się w szałowych spodniach.

Oliwia Bieniuk uwielbia media społecznościowe, za pośrednictwem których utrzymuje stały kontakt ze swoimi wiernymi fanami. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka jest aktualnie na wakacjach, z których regularnie publikuje swoje piękne zdjęcia. Wcześniej nastolatka chwaliła się spotkaniem z Natalią Siwiec oraz Julią Wieniawą. W takim gwiazdorskim towarzystwie Oliwka spędziła festiwalowy dzień w Gdyni. Następnie była nowa fryzura oraz piękne nadmorskie widoki. Wiadomo bowiem, że nastolatka ponownie wypoczywa w ukochanych przez swojego ojca Chałupach. Prawie na wszystkich zdjęciach, które pojawiły się na jej profilu, ma na sobie tę samą czarną kurtkę.

Na najnowszym jej zdjęciu ponownie córka Bieniuka pozuje w ulubionej kurtce, jednak tym razem nastolatka wprowadziła do swojej stylizacji małe szaleństwo. Oliwia Bieniuk ma na sobie srebrne spodnie dresowe oraz biało-czarny top. Dodatkową atrakcją tego pięknego zdjęcia jest fakt, że Oliwka ma na sobie delikatny makijaż, czerwone usta oraz pomalowane na czerwono paznokcie.

W takim wydaniu 16-letnia dziewczynka wygląda poważnie. Bez wątpienia już za kilka lat Oliwka Bieniuk będzie piękną kobietą, tak jak jej mama.

Zobaczcie jak się prezentuje na wakacjach.

Zobacz: 16-letnia Oliwka Bieniuk pozuje z hotelowego pokoju jak zawodowa celebrytka! Jej uroda zachwyciła wszystkich fanów Anny Przybylskiej!

Zobacz: Przepiękna Oliwia Bieniuk z widocznym brzuchem na wakacjach! Nastolatka coraz odważniej sobie pogrywa!

Zobacz: Przepiękna Oliwia Bieniuk pozdrawia z rodzinnych wakacji w Chałupach! Internauci osłupieli na widok jej zdjęcia! Nastolatka wygląda jak Anna Przybylska!


Oliwia Bieniuk na wakacjach

Oliwia Bieniuk na wakacjach

Oliwia Bieniuk - nowa fryzura

Oliwia Bieniuk - nowa fryzura

Oliwia Bieniuk pozuje jak Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk pozuje jak Anna Przybylska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×