Oliwia Bieniuk pochwaliła się imprezą urodzinową w luksusowej posiadłości. Na ścianie wisi coś bardzo intrygującego

Oliwia Bieniuk urodziny ile ma lat

Oliwia Bieniuk urodziny ile ma lat

Impreza urodzinowa Oliwii Bieniuk

Oliwia Bieniuk wyrasta na czołową postać polskiego show-biznesu. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka w ostatnich latach coraz śmielej poczyna sobie w mediach, a wszystko to za sprawą jej Instagrama, który jest kopalnią tematów dla internautów i dziennikarzy.

Oliwka chętnie publikuje zdjęcia z wakacji, dzieli się osobistymi przemyśleniami, nie stroni nawet od wyzywających – jak na jej wiek – zdjęć. Z postów nastolatki można łatwo wywnioskować, że najważniejsza jest dla niej rodzina, z którą ma świetny kontakt. Oliwia często pozuje ze sławnym ojcem, co jakiś czas umieszcza także fotografie z braćmi – Szymonem i Janem. Ostatnio swój wirtualny pamiętnik licealistka uzupełniła o fotkę z imprezy urodzinowej.

18 października Oliwia Bieniuk skończyła 16 lat. Z tej okazji zaprosiła swoich przyjaciół i znajomych na przyjęcie do swojego domu w Gdyni, na którym nie zabrakło balonów w kształcie cyfr przedstawiających jej wiek. Młoda modelka na swoje święto ubrała się w podarte dżinsy, biały t-shirt i czarną marynarkę. W tle można dostrzec wysprzątane na błysk mieszkanie, można więc przypuszczać, że zdjęcie powstało jeszcze zanim przyszli pierwsi goście.

Najbardziej intrygującym elementem fotografii jest obraz na ścianie, który odbija się w lustrze. Bieniuk postanowiła ukryć go za emotikoną przedstawiającą fioletowe serce. Niewykluczone, że w strategicznym miejscu w domu znajduje się nigdy niepublikowana fotografia Anny Przybylskiej, podobnie jak w pozostałych pomieszczeniach, co mogliśmy zobaczyć na zdjęciach zamieszczanych przez Jarosława Bieniuka – zobacz.

Ciekawe co Oliwka chciała ukryć przed internautami…

Tak dom Anny Przybylskiej zmienił się po jej śmierci. Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie

Niepublikowane zdjęcia Anny Przybylskiej z córką. Przecudowny prezent urodzinowy dla Oliwki od Jarosława Bieniuka

Oliwia Bieniuk pokazała imponującą willę i pochwaliła się nową fryzurą! Wygląda jak młoda Anna Przybylska! Porównajcie sami


Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z przyjęcia urodzinowego

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z przyjęcia urodzinowego

Jak wygląda dom Przybylskiej i Bieniuka?

Jak wygląda dom Przybylskiej i Bieniuka?

Pamiątki z domu Anny Przybylskiej

Pamiątki z domu Anny Przybylskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×