Oliwia Bieniuk przebrała się za legendę popu i zdeklasowała koleżanki. To gotowy materiał na sukces!

Oliwia Bieniuk nago, w bikini

Oliwia Bieniuk nago, w bikini

Oliwia Bieniuk jako gwiazda zespołu Abba

Nastoletnia córka Jarosława BieniukaAnny PrzybylskiejOliwia Bieniuk, wzbudza coraz więcej zainteresowania w mediach. Choć nie ma jeszcze 18 lat, zdążyła już wziąć udział w dużej kampanii reklamowej dla marki Reserved, pojawiła się również z braćmi i ojcem w kampanii sieci komórkowej oraz na kilku okładkach. I choć Jarosław upiera się, że na karierę Oliwia ma jeszcze sporo czasu, wielu reklamodawców zabiłoby za możliwość podpisania z nią kontraktu. Bieniuk ma wszystko, czego trzeba, by zrobić karierę. Wystarczy spojrzeć na jej najnowsze zdjęcie!

Na Instagramie jednej z koleżanek Oliwii pojawiło się zdjęcie, na którym nastolatki pozują jako gwiazdy zespołu Abba. Popowy fenomen z zeszłego stulecia nadal zabawia pokolenia na parkiecie, a dziewczyny postanowiły przywołać ich ducha w szkolnych murach. I choć wszystkie prezentowały się fantastycznie, nie da się ukryć, że to Oliwia przyciąga spojrzenie najbardziej. W jasnej koszuli, z paskiem podkreślającym talię, różowych okularach, modnej krótkiej fryzurce i obcisłych jeansach wyeksponowała wszystkie swoje atuty i prezentowała się zjawiskowo.

Nic dziwnego, że wzbudza takie zainteresowanie w social mediach, a na jej profilach społecznościowych nie trzeba długo szukać, by znaleźć pochlebne komentarze i komplementy. Myślicie, że gdy ukończy naukę, zechce wrócić do modelingu lub spróbuje swoich sił w aktorstwie?

Jedno jest pewne – to gotowy materiał na pierwszoligową gwiazdę!

View this post on Instagram

The best day ever???? #ABBA

A post shared by Dobromiła Waracka (@milcia_2002) on

Znamy ostatnią wolę Anny Przybylskiej. Przed Jarosławem Bieniukiem trudne zadanie

Jarosław Bieniuk zaszalał ze swoim synkiem w górach! Fani dopatrzyli się w nim wielkiego podobieństwa od Anny Przybylskiej

Jarosław Bieniuk rozpływa się nad piękną polską aktorką: „Jak ja chciałbym ją poznać!”


Oliwia Bieniuk pozuje na tle willi

Oliwia Bieniuk pozuje na tle willi

Oliwia Bieniuk pozuje na tle willi

Oliwia Bieniuk pozuje na tle willi

Oliwia, Szymon i Jan Bieniuk – Wielki mecz WOŚP - TVN

Oliwia, Szymon i Jan Bieniuk – Wielki mecz WOŚP - TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×