Oliwia Bieniuk pokazała imponującą willę i pochwaliła się nową fryzurą! Wygląda jak młoda Anna Przybylska! Porównajcie sami

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska, podobieństwo

Oliwia Bieniuk pozuje na tle pięknej willi

Oliwia Bieniuk od najmłodszych lat ma do czynienia z show-biznesem. Już jako mała dziewczynka pozowała — w towarzystwie braci i mamy — na okładce Vivy!, wzięła także udział w reklamie kosmetyków z Anną Przybylską. Kwestią czasu było, aż Oliwia wyrośnie na jedną z gorętszych postaci kolorowej prasy i portali plotkarskich.

Od ponad roku o Oliwii jest bardzo głośno. Niemalże każdy post, który 16-latka publikuje na Instagramie, z marszu staje się hitem internetu. Nie inaczej zapewne będzie w przypadku jej ostatniej sesji zdjęciowej na tle imponującej willi.

Bieniuk skusiła się opublikować kilka zdjęć, na których możemy dostrzec posesję wyglądającą jak z wysokobudżetowego filmu. Oliwka ma na sobie czarny top na ramiączkach, dżinsy i modne okulary z pomarańczowymi szkłami. W trzech pozach rozsyła uśmiechy w stronę swoich fanów.

Internauci zaczęli zastanawiać się, czy dom w tle należy do Jarosława Bieniuka. Oliwia od razu zdementowała ewentualne plotki:

Domek nie mój niestety.

Oliwia Bieniuk jak młoda Anna Przybylska

Patrząc na najnowsze zdjęcia Oliwii nie sposób nie zauważyć, że coraz bardziej przypomina młodą Anię Przybylską. Fryzura, styl ubierania się, a nawet uśmiech do złudzenia kojarzą się z aktorką i jej wizerunkiem z początków kariery.

Wystarczy przypomnieć film z castingu do agencji modelek, który przyszła gwiazda Złotopolskich nagrała w 1994 roku. Miała wtedy 17 lat, czyli o rok mniej niż Oliwia obecnie.

Oliwia Bieniuk wystylizowała swojego ojca na hipstera! Te zdjęcia będą się za nim ciągnąć latami

Oliwia Bieniuk obcięła włosy i totalnie zmieniła swoją fryzurę! Teraz jest piękniejsza niż Julia Wieniawa!

Oliwka Bieniuk uchwycona z ukrycia jak zajmuje się młodszymi braćmi. Rozczulający widok


Oliwia Bieniuk pozuje na tle willi

Oliwia Bieniuk pozuje na tle willi

Oliwia Bieniuk pozuje na tle willi

Oliwia Bieniuk pozuje na tle willi

Oliwia Bieniuk pozuje na tle willi

Oliwia Bieniuk pozuje na tle willi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×