Oliwia Bieniuk przeszła wakacyjną metamorfozę! W nowej fryzurze wygląda jeszcze piękniej!

Oliwia Bieniuk nowa fryzura

Oliwia Bieniuk nowa fryzura

Oliwia Bieniuk pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje w nowej fryzurze. Córka Anny Przybylskiej rozjaśniła i sporo skróciła włosy. W takim wydaniu nastolatka jeszcze bardziej przypomina swoją piękną mamę.

Oliwia Bieniuk jest najstarszym dzieckiem ślicznej polskiej aktorki – Anny Przybylskiej oraz byłego piłkarza – Jarosława Bieniuka.  Dziewczynka coraz bardziej przypomina swoją zmarłą mamę, nastolatka odziedziczyła po niej nie tylko urodę, ale i talent aktorski. Oliwia wystąpiła już w krótkim epizodzie filmowym, zatem wszystkie znaki na niebie wskazują, że i ona zostanie wspaniałą aktorką. Oliwia kocha media społecznościowe, za pośrednictwem których dzieli się z fanami swoim ciekawym życiem.

Ostatnio córka Bieniuka informowała internautów o swoim wakacyjnym pobycie w Chałupach. Wiadomo bowiem, że Jarosław Bieniuk kocha polskie morze i regularnie pojawia się nad nim z dziećmi. Wcześniej Oliwka odwiedziła festiwal muzyczny w Gdyni, na którym odbyła kilka towarzyskich spotkań z celebrytkami. Córka Przybylskiej bawiła się w towarzystwie Natalii Siwiec oraz Julii Wieniawy.

Obecnie nastolatka pochwaliła się kolejnym wakacyjnym zdjęciem, tym razem internauci mogą podziwiać jej nową fryzurę. Dziewczynka na wakacje sporo rozjaśniła włosy i lekko je skróciła. W takim modnym wydaniu wygląda troszkę poważniej, ale przede wszystkim coraz bardziej przypomina swoją mamę – Annę Przybylską.

Zobaczcie nowy look Oliwki

Przepiękna Oliwia Bieniuk z widocznym brzuchem na wakacjach! Nastolatka coraz odważniej sobie pogrywa!

Oliwia Bieniuk została niańką córki Natalii Siwiec! Mamy zdjęcia!

Oliwia Bieniuk zagrała w filmie! Nastolatka idzie w ślady Anny Przybylskiej! [WIDEO]

 


Oliwia Bieniuk - nowa fryzura

Oliwia Bieniuk - nowa fryzura

Oliwia Bieniuk pozuje jak Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk pozuje jak Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk pokazała nagi brzuch w Chałupach

Oliwia Bieniuk pokazała nagi brzuch w Chałupach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×