Internauci pytają, dlaczego nieletnia Oliwia Bieniuk prowadzi samochód. Jakim cudem nikt inny tego nie zauważył?

Oliwia Bieniuk skandal

Oliwia Bieniuk skandal

15-letnia Oliwia Bieniuk prowadzi samochód? Wpadka internautów

Oliwia Bieniuk, choć ma dopiero 15 lat, robi w mediach społecznościowych prawdziwą karierę. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka wyrasta na prawdziwą piękność, a jej sesja zdjęciowa dla marki, którą reklamowała również Kate Moss, odbiła się szerokim echem w internecie. Dziewczynie wróży się ogromną karierę w modelingu, choć na razie czujny ojciec trzyma rękę na pulsie i pilnuje, by skupiła się na nauce, a nie mrzonkach związanych z show-biznesem.

15-letnia Oliwia jest śliczna jak z obrazka i ma jeszcze czas by zaistnieć, ale nawet połowiczna anonimowość nie pomaga jej w opędzeniu się od hejterskich komentarzy i szukających zaczepki Internautów, dla których najlepszą rozrywką jest żerowanie na czyjejś złości. Niedawno spełniło się jednak przysłowie „kto mieczem wojuje, od miecza ginie”, a użytkownicy portalu społecznościowego nieźle poniżyli się pod jednym ze zdjęć Oliwii.

Wpadka Internautów na profilu Oliwii Bieniuk

Bieniuk zrobiła sobie selfie w samochodzie używając do tego przedniej kamery, która – jak powszechnie wiadomo – wykonuje fotki w lustrzanym odbiciu. Na pierwszy rzut oka wyglądało to tak, jakby dziewczyna prowadziła samochód używając telefonu. Internauci natychmiast podjęli żywą dyskusję na ten temat, dopóki ktoś obeznany w temacie nie przypomniał im, jak działa aparat w telefonie komórkowym:

Zdjęcia robione przednią kamerką odwracają obraz, jeśli się tak ustawi. Też mam zdjęcie, gdzie wygląda, jakbym siedział za kółkiem – wyjaśnił internauta.

Jak widać bezpodstawny hejt potrafi wyjść bokiem…

Czadowe spodnie Oliwii Bieniuk to HIT sezonu! Kupicie je w sieciówce za 89 złotych!

Zamieszanie na profilu Oliwii Bieniuk! Hejter obraził córkę Anny Przybylskiej. Jej odpowiedź nie należała do grzecznych

Będzie burza? Jarosław Bieniuk odsuwa śliczną Oliwię od modelingu. Katarzyna Bujakiewicz skomentowała jego decyzję


Oliwia Bieniuk powiększyła usta?

Oliwia Bieniuk powiększyła usta?

Oliwia Bieniuk bez makijażu

Oliwia Bieniuk bez makijażu

Jarosław Bieniuk z córką na koncercie Chylińskiej

Jarosław Bieniuk z córką na koncercie Chylińskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×