Olga z „Top Model 8” zachwyciła na zagranicznych salonach! Jej zdjęcia w odważnej mini obiegły już cały świat. Taką samą ma Małgorzata Kożuchowska

Olga Kleczkowska na premierze w Moskwie

Olga Kleczkowska na premierze w Moskwie

Olga Kleczkowska, z Top Model 8, pojawiła się podczas premiery Czarownicy 2 w Moskwie. Polska modelka, której  towarzyszył Dawid Woliński, zachwyciła brytyjskie tabloidy. Jak wyglądała?

Olga Kleczkowska, w programie Top Model radzi sobie doskonale. Modelka przed obiektywem jest świetna. Dowodem może być sesja inspirowana bohaterami Disney’a. To właśnie podczas niej Kleczkowska miała najlepsze zdjęcie, dzięki czemu otrzymała szansę wyjazdu na premierę Czarownicy 2, która odbyła się w Moskwie.

Zobacz: Top Model 8: podróż do Izraela – sesja na plaży i w Jerozolimie. Wiemy, kto odpadł

Olga Kleczkowska na premierze w Moskwie. W co się ubrała?

Modelka do Rosji nie poleciała sama. Towarzyszył jej Dawid Woliński, który zadbał o stylizację Olgi. Projektant, na ten wyjątkowy wieczór, ubrał wschodzącą gwiazdę modelingu w niebagatelną kreację. Mowa o połyskującej, czarnej sukience bez ramiączek, która kończyła się na długo przed kolanem i miała zniewalający dekolt.

Do kreacji dołączony był błyszczący naszyjnik. Jako dodatki, Olga dobrała kolorystycznie pasujące buty i torebkę. Postawiła na makijaż, w którym główną rolę odgrywały podkreślone czerwoną szminką usta. Odpowiednim wykończeniem całości były wyprostowane włosy, które dodawały kreacji odpowiedniego charakteru.

Zobacz: Pokazaliśmy panującej Miss World zdjęcia Klaudii El Dursi z „Top Model”. Jak ocenia jej szanse na karierę w modelingu? [WIDEO]

Modelka wyglądała świetnie, o czym przekonani byli obserwujący Wolińskiego. Kiedy projektant udostępnił zdjęcia z premiery na swoim Instagramie, błyskawicznie został zbombardowany setkami komentarzy, w których internauci doceniali urodę młodej gwiazdy:

  • Jest niezwykła. Uwielbiam na nią patrzeć, uwielbiam jej charakter.
  • Fajna, inteligentna dziewczyna, potrafi wczuć się w klimat i stylizację, podbija piękno sukienki, czego nie zrobiłaby osoba o tępym spojrzeniu i pustce w głowie.
  • Zdecydowanie jedna z najlepszych, żeby nie powiedzieć, że naj.

Okazuje się, że nie tylko internauci, ale także dziennikarze Daily Mail wyróżnili stylizację Polki. Kleczkowska tak bardzo wyróżniała się z tłumu, że została wspomniana na relacji z premiery, w której to skupiono uwagę na obecnej podczas wydarzenia Michelle Pfeiffer.

Olga Kleczkowska w Daily Mail

Warto wspomnieć, że Olga to niejedyna gwiazda, która na czerwonym dywanie, pojawiła się we wspomnianej kreacji Wolińskiego. Rok temu tą samą sukienkę, na premierę filmu Plagi Bersalu, wybrała Małgorzata Kożuchowska. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Małgorzata Kożuchowska – Plagi Breslau, premiera w Warszawie

Małgorzata Kożuchowska – Plagi Breslau, premiera w Warszawie

Zobacz: Klaudia El Dursi zanim poszła do „Top Model” schudła ponad 20 kilogramów! Do formy wróciła błyskawicznie. Jak tego dokonała?


Olga Kleczkowska z Top model w Daily Mail

Olga Kleczkowska z Top model w Daily Mail

Olga z Top Model - Czarownica 2, premiera w Moskwie

Olga z Top Model - Czarownica 2, premiera w Moskwie

Olga Kleczkowska - premiera Czarownicy 2 w Moskwie

Olga Kleczkowska - premiera Czarownicy 2 w Moskwie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×