Olga Bończyk przerywa milczenie! Wyjawiła co łączyło ją ze Zbigniewem Wodeckim! Wciąż czuje jego obecność!

Olga Bończyk o udarze Zbigniewa Zamachowskiego

Olga Bończyk o udarze Zbigniewa Zamachowskiego

Olga Bończyk szczerze o relacji ze Zbigniewem Wodeckim

22 maja minie rok od śmierci uwielbianego przez Polaków – Zbigniewa Wodeckiego. Przypomnijmy, że artysta zmarł nagle, na skutek rozległego udaru. Rocznica ta skłania wielu artystów do wspomnień. Na szczególne zwierzenia zebrało atrakcyjną aktorkę i piosenkarkę – Olgę Bończyk.

Od dawna w świecie plotkarskich mediów, krążyły pogłoski o szczególnych relacjach łączących Olgę z Wodeckim. Sugerowano nawet, że artyści mieli gorący romans. Oficjalnie wiadomo jednak, że Olga Bończyk bardzo przyjaźniła się ze Zbigniewem Wodeckim. Często występowali na jednej scenie, wspólnie podróżowali po świecie. Najwyraźniej z tej przyjaźni nie była zadowolona córka Wodeckiego, która po śmierci ojca nie zaprosiła Olgi Bończyk na koncert poświęcony muzykowi.

Olga Bończyk wreszcie przerwała milczenie i w szczerym wywiadzie dla tygodnika Świat i ludzie, zdradziła jakie relacje łączyły ją ze Zbigniewem Wodeckim.

 Oddychaliśmy jak jeden organizm. Kiedyś zdarzyło mi się to tylko z jedną osobą. Z Anią Jopek, podczas nagrań w studio dubbingowym. Obie ze wzrokiem wbitym w nuty, czytając a vista, nagrywałyśmy piosenkę wielogłosową i śpiewałyśmy długie frazy, oddychając i frazując jakbyśmy to robiły latami. To ogromna rzadkość. Zbyszek bardzo cenił tę cechę. Kiedyś poprosiłam go, aby zaczął ćwiczyć na skrzypcach. Początkowo się złościł, a potem zauważyłam jak w wolnych chwilach coraz częściej bierze skrzypce i ćwiczy. Liczył się z moim zdaniem – wyznała Olga Bończyk.

Wiem, że Zbyszek jest gdzieś obok, przecież nasze życie nie kończy się na ziemi. Tu jesteśmy na chwilę, a tam – na wieczność. Jestem pewna, że kiedyś się odnajdziemy i razem zaśpiewamy – zakończyła swoją wypowiedz Olga Bończyk

W tabloidzie możemy również przeczytać, że piosenkarka nadal cierpi i nie może sobie poradzić ze stratą przyjaciela. Olga aby ukoić swój ból kontaktuje się z Wodeckim pisząc do niego osobiste listy.

 Wylewa w nich wszystkie swoje emocje. Pisze do niego o wszystkim, co czuje, co ją martwi, co chciałaby jeszcze mu powiedzieć, a nie zdążyła. Ona wciąż czuje jego obecność –  czytamy w tygodniku

Mamy nadzieję, że Olga upora się ze swoim smutkiem

 

Córka Zbigniewa Wodeckiego we wzruszającym wywiadzie wspomina zmarłego ojca: „To z nim spróbowałam pierwszych papierosów”

Olga Bończyk jest obrażona na rodzinę Zbigniewa Wodeckiego. Odpowiedź córki muzyka na pewno nie poprawi ich relacji

 

Córka Zbigniewa Wodeckiego doprowadziła publiczność do płaczu! Jej słowa poruszyły wszystkich. „Gdyby był z nami tata…”


Olga Bończyk nie zaspiewa dla Wodeckiego

Olga Bończyk nie zaspiewa dla Wodeckiego

akpa20150416_centrum_glosu_dg_8690
Olga Bończyk - REMINGTON, premiera nowej linii dla kobiet

Olga Bończyk - REMINGTON, premiera nowej linii dla kobiet

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×