Tylko Ola Żebrowska mogła zrobić sobie taką grzywkę. Jej pomysłowość nie zna granic

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Ola Żebrowska zażartowała ze swojej metamorfozy. Pokazała, jak wygląda w "nowej fryzurze". Wpis rozbawił internautów, czego nie ukrywali w komentarzach.

Ola Żebrowska nie narzeka na brak wolnego czasu. Prowadzi własną markę odzieżową, która produkuje ubrania i akcesoria dla kobiet w ciąży, matek i niemowląt. Biznes łączy z macierzyństwem. Prywatnie jest żoną Michała Żebrowskiego, z którym wychowuje trzech synów – Franciszka, Henryka i Feliksa.

Żebrowska nie ukrywa, że od dawna wiedziała, że chce mieć więcej niż jedno dziecko. Uważa, że jest stworzona do roli matki:

Jestem najstarsza z ośmiorga rodzeństwa, mam sześć sióstr i jednego brata. Z biegiem lat spadało na mnie coraz więcej obowiązków. Podobno kiedy miałam trzy lata, mama zostawiała mi pokrojony chleb, jakieś warzywa, a ja robiłam z tego kanapki dla siebie i brata. Czułam frajdę, biorąc na siebie coraz większą odpowiedzialność, wręcz szczyciłam się tym, że wiem, co zrobić, żeby nasza najmłodsza siostra zasnęła albo przestała płakać. Rzeczywiście zawsze myślałam, że jestem po prostu urodzoną mamą.

Ola Żebrowska ma grzywkę. A przynajmniej tak twierdzi

Żebrowska jakiś czas temu dołączyła do grona gwiazd Instagrama. Jej konto obserwuje już ponad 130 tysięcy osób. Jak na influencerkę przystało, stara się być w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Regularnie publikuje nowe posty, na których pokazuje życie matki bez retuszu i zbędnych filtrów. Kobiety pokochały jej autentyczność i dystans do siebie.

Niedawno Ola Żebrowska ogłosiła, że zmienia fryzurę. Chwyciła za nożyczki i zrobiła sobie grzywkę w domowych warunkach. W poniedziałkowy wieczór pochwaliła się efektami metamorfozy.

Na zdjęciu pozuje z szerokim, śnieżnobiałym uśmiechem. W opisie zażartowała, że tak prezentuje się jej „nowa grzywka”. Ostry kadr pozwala wyobrazić sobie, jak prezentuje się żona Michała z pasmem włosów zasłaniającym czoło.

Żona Michała tradycyjnie rozbawiła internautów, wśród których nie brakuje zaprzyjaźnionych z nią gwiazd. Gdy jedni doceniają jej kreatywność, inni deklarują, że też zrobią sobie taką „fryzurę”:

  • Agata Rubik: Ładna jest. Też sobie taką zrobię.
  • Agnieszka Dygant: OK, już kumam.
  • Od wczoraj czekam na tą grzywkę, pytam gdzie ona jest.
  • Czy tylko ja próbowałam powiększyć zdjęcie, żeby jednak ją zobaczyć?
  • Czy istnieje osoba która Cię nie kocha???!!! No way.

Co sądzicie o poczuciu humoru Oli?


Aleksandra Żebrowska z grzywką

Aleksandra Żebrowska z grzywką

Ola Żebrowska z synem

Ola Żebrowska z synem

Ola Żebrowska - Dzień Chłopaka 2020

Ola Żebrowska - Dzień Chłopaka 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×