Magdalena Ogórek ma dość Jarosława Jakimowicza. Poszła do szefostwa z odważną prośbą. Czym jej podpadł?

Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz

Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz

To już koniec programu W kontrze? Magdalena Ogórek nie dogaduje się z Jarosławem Jakimowiczem. Od grudnia nie pojawia się w studiu. Co dalej?

Magdalena Ogórek zyskała rozpoznawalność w 2015 roku za sprawą startowania w wyborach prezydenckich. Skończyło się to jednak fiaskiem, ponieważ zyskała zaledwie 2% poparcia. Po tym postanowiła rozstać się z partią SLD, bo jak się okazało, miała zupełnie inne poglądy. Mimo to wciąż gości w show-biznesie. Znalazła swoje miejsce w telewizji.

42-latka współpracuje ze stacją TVP. Najbardziej kojarzona jest z programem W kontrze, który prowadzi razem z Jarosławem Jakimowiczem. Nie da się ukryć, że jest to jeden z najbardziej kontrowersyjnych duetów, które można oglądać na ekranie. Wiele skrajnych emocji wzbudzają głoszone przez nich opinie, a także wpadki, które przydarzyły im się na wizji. Na domiar złego okazuje się, że Ogórek ma już dosyć Jakimowicza. Dlaczego?

Magdalena Ogórek ma dosyć Jarosława Jakimowicza

Pomimo że Magdalena i Jarosław raczej uchodzili za zgrany duet, momentami dochodziło między nimi do zgrzytów, czego świadkami byli widzowie. Mężczyzna w jednym z odcinków zakpił z Jarosława Kaczyńskiego, na co Ogórek zareagowała z zażenowaniem. Zdaje się, że miarka się przebrała. Kobieta w rozmowie z Super Expressem zdradziła, dlaczego nie pojawia się już w programie:

Zawodowo stawiane są przed nami różne wyzwania i trzeba im sprostać, natomiast prawdą jest, że od końca grudnia nie pojawiam się w programie „W kontrze”. Myślę, że dla widzów naszego programu nie jest żadną tajemnicą, że mówimy zupełnie innymi językami. Prezentujemy też może inne postawy naszego dialogu z widzami. Więcej nie mogę powiedzieć, ponieważ obowiązuje mnie pewien kanon kultury korporacyjnej.

Informator tabloidu podał również, że duet od dłuższego czasu nie dogadywał się ze sobą. Producenci jednak chcieliby, aby to ona została i szukają zastępstwa za Jarosława. Jak na razie Magdalenę zastępuje Agnieszka Oszczyk. Dodatkowo dyrektor TAI, Jarosław Olechowski zdradził, że pracuje z Ogórek nad nowym programem.

Myślicie, że Magdalena wróci jeszcze do prowadzenia W kontrze?


Wpadka w programie Ogórek i Jakimowicza

Wpadka w programie Ogórek i Jakimowicza

Wpadka w programie Ogórek i Jakimowicza

Wpadka w programie Ogórek i Jakimowicza

Wpadka w programie Ogórek i Jakimowicza

Wpadka w programie Ogórek i Jakimowicza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×