Przyjaciele pożegnali Marię Czubaszek. Na pogrzebie były papierosy i… parówki [GALERIA]

Maria Czubaszek pogrzeb

Maria Czubaszek pogrzeb

Zdjęcia z pogrzebu Marii Czubaszek

Śmierć Marii Czubaszek przyszła nagle – dla nas. Dziennikarka z ciężką chorobą zmagała się już od dawna, jednak nigdy się nie skarżyła, nie chciała również rozmawiać o swoich cierpieniach z mediami. Odważnie i z pozytywnym nastawieniem mówiła jednak o śmierci. Feletonistka zmarła 12 maja 2016 roku. 

Zobacz więcej: Na co chorowała Maria Czubaszek? Pisarka miała problemy ze zdrowiem

Dziś na Powązkach Wojskowych w Warszawie odbył się pogrzeb Marii Czubaszek. Ciało dziennikarki zostało skremowane. Była niezwykłą osobą – niezwykła była również jej uroczystość pogrzebowa, na której przygrywał kabaret grupa MoCarta.

Jak informuje FaktWojciech Zimiński ze Szkła kontaktowego włożył między kwiaty parówki, bo to było jej ulubione danie. Nie zabrakło także paczki papierosów. Dodatkowo nad grobem Marii Czubaszek zebrani zapalili papierosy.

Na świeckim pogrzebie Marii Czubaszek zjawiły się tłumy. Nie zabrakło również przyjaciół z branży. Marię Czubaszek pożegnali m. in. Jerzy Bończak, Tomasz, Sianecki, Krystyna Sienkiewicz, Krzysztof Materna, Grzegorz Miecugow, Stefan Friedmann, Artur Andrus, Alicja Resich-Modlińska,  Magda Umer, Hanna Śleszyńska, Paweł Królikowski, Jan Jankowski, Wiganna Papina i Stanisław Tym.

Zobacz także: Najsłynniejsze cytaty Marii Czubaszek. Taką ją zapamiętamy!

Pogrzeb Marii Czubaszek

Pogrzeb Marii Czubaszek


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×