Sekret sukcesu największych polskich gwiazd? Słynna numerolog zdradziła co stoi za ich datą urodzenia

Numerologia dla gwiazd

Numerologia dla gwiazd

W rodzimym show-biznesie jest wiele gwiazd, które odniosły niebywały sukces. Stało się to przede wszystkim dzięki ich ciężkiej pracy, ale też ogromnemu szczęściu. Jaki wpływ mają na to liczby? Znana numerolog Kaja Bochniak sprawdziła dla nas, jak liczby wpłynęły na życie: Anny i Roberta Lewandowskich, Edyty Górniak, Julii Wieniawy, Małgorzaty Rozenek czy Magdy Gessler. Zdradziła też, czy kryzys wizerunkowy zaszkodzi Basi Kurdej-Szatan i w jakim dniu się urodzić, aby zostać gwiazdą!

Numerologia bada jak liczby wpływają na nasze życie i opiera się na przekonaniu, że danym osobom, w zależności od daty urodzenia przypisane są konkretne liczby, które determinują ich los i wpływają na to jak wygląda przyszłość. Wyróżnia ona podstawowe energie, które są przypisane liczbom od 1 do 9. Zsumowanie tych, które znajdują się w dacie urodzenia, pozwala sprawdzić jaką liczbą jesteśmy i co ma wpływ na nasz los. Na naszą prośbę znana numerolog Kaja Bochniak sprawdziła, jakie liczby kreują życie najpopularniejszych gwiazd show-biznesu. Zaskakujące jak wiele można wyczytać chociażby z daty urodzenia! I jak bardzo się to zgadza z charakterem i karierą tych gwiazd!

Dzięki temu sprawdziliśmy, jaka liczba sprawiła, że Robert Lewandowski odnosi sukcesy na światowym poziomie i dlaczego akurat w sporcie? Jak to się stało, że Anna Lewandowska jest równie sławna jak jej mąż? Jak na ich kariery wpłynęło małżeństwo? Co stoi za fenomenem Małgorzaty Rozenek, która od lat nie ma sobie równych na wielu płaszczyznach? Ile szczęśliwych liczb sprawiło, że Radosław Majdan spotkał na swojej drodze ukochaną żonę? Jaka liczba sprawiła, że młodziutka Julia Wieniawa w ciągu kilku lat z nikomu nieznanej nastolatki stała się prawdziwą bizneswoman? A także dowiemy się, co jest kluczem do niebywałego sukcesu, jaki odnieśli: Magda Gessler, Edyta Górniak i Kuba Wojewódzki.

Analizy numerologiczne gwiazd

Robert Lewandowski: jaką liczbą jest w numerologii?

Robert Lewandowski jest napastnikiem Bayernu Monachium

Robert Lewandowski jest napastnikiem Bayernu Monachium

Nic dziwnego, że Robert Lewandowski jest najlepszym piłkarzem na świecie. Jego liczby zdecydowanie pokazują, że ma do tego predyspozycje. Lewandowski jest jedynką numerologiczną, która zawsze ambitnie sięga po sukces, wie, czego chce i dążenie do swoich celów przynosi jej dużo satysfakcji. Dzień urodzenia 21. to najszczęśliwsza liczba w numerologii. Daje przychylność losu, optymizm, kreatywność i lekkość w komunikacji oraz nawiązywaniu relacji. Często także wielką sławę! W dacie urodzenia Roberta są także aż trzy ósemki (21.08.1988), to powoduje, że ma on niesamowitą rękę do pieniędzy, przedsiębiorcze podejście do biznesu – wielkie pieniądze po prostu były mu pisane! Podobnie jak predyspozycje do bycia sportowcem, bo ósemka w numerologii to archetyp wojownika, sportowca i biznesmena. Co ciekawe data ślubu Roberta z Anną dodała mu jeszcze więcej szans na sukces. a także gwarancję sukcesu międzynarodowego! Wszystko się zgadza!

Anna Lewandowska: jaką liczbą jest w numerologii?

Anna Lewandowska - Dzień Kobiet 2021

Anna Lewandowska – Dzień Kobiet 2021

Nasza piękna, stylowa, rodzinna i osiągająca sukcesy biznesowe Ania Lewandowska, ma to wszystko zapisane w swojej dacie urodzenia. Ania jest numerologiczną szóstką z podliczby 42. Szóstki nie tylko są piękne i przywiązują dużą wagę do kondycji i wyglądu. Dla szóstek bardzo ważna jest rodzina, są empatyczne, ciepłe, ważne jest dla nich styl, smak i pomaganie ludziom. Podliczba 42 powoduje, że Ania jest szóstką najbardziej zorganizowaną i przedsiębiorczą ze wszystkich szóstek. Ponadto numerologiczne szóstki nie mają problemu, żeby poświęcić się dla bliskich – w końcu rodzina jest dla nich najważniejsza! Dlatego Ania tak wspiera karierę męża, i niejednokrotnie powtarzała, że zdecydowała, że to jego sukces sportowy będzie ważniejszy w ich małżeństwie. Od lat wspiera go w opracowywaniu diety i suplementów, co jak podkreśla Robert doskonale wpłynęło na jego kondycję. Dzień urodzenia 7. dodaje Ani wyczucia stylu i trendów. Siódemka w numerologii jest archetypem wenusjańskiej piękności. W połączeniu z kobiecą energią szóstki, którą jest Ania, powoduje, że ma ona niesamowitą klasę i kreuje trendy – co widać we wszystkich produktach, jakie tworzy. Te dwie liczby 7 z dnia urodzenia i 6 jako liczba, którą Ania jest, wywołują u Ani swoisty dysonans – czy skupić się na rodzinie, czy na rozwoju osobistym. W jej profilu numerologicznym również występują ósemki, co powoduje predyspozycje sportowe i biznesowe. Wygląda na to, że Ania świetnie łączy te obszary swojego życia: rodzinę, sport, biznes i karierę.

Małgorzata Rozenek: jaką liczba jest w numerlogii?

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgosia jest piątką numerologiczną z podliczby 32. To powoduje, że ma w sobie dużo witalności, elastyczności, otwartości na zmiany i energii do działania. Do tego jest bardzo niezależna i ceni swoją wolność. Małgosia jest urodzona pierwszego czerwca. Dzień urodzenia dodatkowo potęguje jej indywidualizm i wzmaga niezależność oraz ambicję. Żyje po swojemu i niespecjalnie przejmuje się tym „co ludzie powiedzą”. Odważnie kroczy po swoje cele i uwielbia wyzwania. Jest kobietą, która ma w sobie niebywałą siłę i witalność, doskonale potrafi radzić sobie w każdej sytuacji, jest niezwykle elastyczna i błyskawicznie dostosowuje się do zmian. Dlatego też świetnie wyczuwa trendy i z nich korzysta. Uwielbia nowinki czy to w modzie czy innych dziedzinach, nic dziwnego, że odnosi taki sukces! Z takim nastawienie do życia jej marzenia po prostu się spełniają, a co ciekawe nawet urodzenie Henryka po czterdziestce miała zapisane w swoich liczbach!

Radosław Majdan: jaką liczbą jest w numerologii?

Radosław Majdan - Finał Euro 2020 wspiera Włochów

Radosław Majdan – Finał Euro 2020 wspiera Włochów

Radek jest numerologiczną siódemką z podliczby 25. Oznacza to, że ma wspaniałą intuicję i potrafi dobrze wyczuwać ludzi. Jest indywidualistą i ceni sobie czas w swoim towarzystwie. Ponieważ jest 7 z podliczby 25 jest dosyć wrażliwą osobowością. Siódemki cenią elegancję, lubią się rozwijać – jeśli poświęcą się jakiejś dziedzinie, będą ją zgłębiać tak długo, aż osiągną w niej mistrzostwo. Stawiają też na jakość w swoim życiu. Radek jest urodzony 10 dnia miesiąca, czyli jest to energia jedynki, bo 1+0=1. Jego dzień urodzenia wzmacnia u niego indywidualizm, ambicję i chęć bycia najlepszym. Rozwijanie siebie i osiąganie celów daje mu dużo satysfakcji. Radosław ma taką cechę, że im jest starszy ciałem, tym jest młodszy duchem. Czyli z wiekiem staje się bardziej otwarty na nowości, rozwój i niezależne podejście do życia czy wychodzenie poza schematy. Co ciekawe zarówno u Małgosi jak u Radka liczby bardzo precyzyjnie wskazały, kiedy zostaną rodzicami Henryka! A także to, że spotykając siebie spotkali też w życiu swoją wielką miłość.

Julia Wieniawa: jaką liczbą jest w numerologii?

Julia Wieniawa w makijażu artystycznym

Julia Wieniawa w makijażu artystycznym

Kiedy zsumujemy liczby z daty urodzenia Julii, wychodzi nam, że jest ósemką z 35. W numerologii jest to jedna z najbardziej biznesowych liczb. Osiem to energia, która daje skupienie, wytrzymałość, instynkt biznesowy, przedsiębiorcze podejście i odwagę do podejmowania trudnych decyzji. Podliczba 35 dodaje tej ósemce 3- otwartości, kreatywności, umiejętności nawiązywania relacji, 5- daje elastyczność, witalność i błyskotliwość umysłu. Dodatkowo Julia jest urodzona 23 dnia miesiąca. Urodzeni 23 dnia są również bardzo wrażliwi na smaki, kolory i zapachy. Uwielbiają dobre jedzenie, dobrą jakość, na przykład ubrań i kosmetyków. Wyczuwają strukturę zarówno tkaniny, jedzenia jak i zapachu. Połączenie tego, że Julia jest ósemką numerologiczną z 23 dniem urodzenia, czyli piątką (2+3=5) daje jej poczucie, że jest w stanie osiągnąć wszystko. Nie boi się niczego, można powiedzieć, że jest wręcz nieustraszona! Ten układ dodaje odwagi, dodatkowo potęguje sprytne radzenie sobie w biznesie czy niestandardowe podejście w szukaniu rozwiązań i szybkość działania. Błyskawicznie i elastycznie reaguje na zmiany i jest w stanie dostosować się nawet do najtrudniejszych warunków. Co ciekawe, przy tym i tak świetnym układzie biznesowym Julię cechuje też ogromna intuicja – widać to ponieważ w jej dacie urodzenia znajdują się jednocześnie trzy liczby: 3, 1 i 9 (23.12.1998). To połączenie powoduje, że genialnie potrafi wyczuć trendy, potrafi trafniej podejmować decyzje w swoim życiu, czy odczytać intencje innych. Patrząc na jej układ numerologiczny nikogo nie powinien już dziwić jej gigantyczny sukces showbiznesowych i finansowy!

Edyta Górniak: jaką liczbą jest w numerologii?

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Data urodzenia Edyty tłumaczy skąd w jej życiu pojawiają się takie wzloty i upadki. Data urodzenia Górniak sumuje się do 26, czyli Edyta jest karmiczną ósemką numerologiczną. Oznacza to, że ma w sobie cechy ósemki, jednak czasami jej fortuna potrafi się odwrócić i okoliczności zmuszają ją do uczenia się tych cech jakby na nowo. Dodatkowo wyzwanie 8 z 26 dotyczy karmy połączenia pracy z rodziną. Zadaniem Edyty jest nauczyć się balansować te obszary w swoim życiu tak, aby każdy z nich był zadbany, zwłaszcza rodzina nie powinna cierpieć kosztem jej kariery. Jak widzimy na przykładzie jej życia diwa codziennie zmaga się z tym wyzwaniem. Karma liczby 8 z 26 wskazuje także, że Edyta emocje przeżywa intensywnie w swoim ciele. Kiedy się przemęczy czy ma duży stres może szybko tracić odporność, też fizycznie może odczuwać ból w ciele, kiedy emocje są silne. Wyzwaniem tutaj jest zadbać o swoje ciało i balansować emocje. Dzień urodzenia Edyty to także liczba karmiczna – 14 dzień to karmiczna piątka. Mówi o konieczności zrozumienia swoich granic wolności. Połączenie liczby urodzenia 26/8 i dnia 14/5 powoduje właśnie, że kiedy Edyta nie realizuje swoich wyzwań karmicznych, los płata jej figle i skłania, by powróciła na swoją drogę rozwoju. Także jak widzimy, Edyta w swoim życiu ma aż dwa dodatkowe karmiczne wyzwania, którym musi sprostać, aby osiągnąć szczęście. Czy jej się to udaje?

Magda Gessler: jaką liczbą jest w numerologii?

Magda Gessler w restauracji

Magda Gessler w restauracji

U Magdy Gessler mamy bardzo ciekawą sytuację! Gwiazda TVN urodziła się 9 lipca jednak w dokumentach ma zapisaną datę 10 lipca. W numerologii bierzemy pod uwagę daty zapisane w dokumentach, i to widać u Magdy, że właśnie ta data na nią oddziałuje! Data urodzenia Magdy sumuje się do 26, jest ona zatem, podobnie jak Edyta Górniak karmiczną ósemką. Jej data urodzenia niesie konieczność zbalansowania życia zawodowego z rodziną. Zadaniem jest nauczyć się jak łączyć pracę z rodziną tak, aby żaden z tych elementów nie ucierpiał. Magda często przyznawała w wywiadach, że wiele razy wybrała pracę czy rozwój osobisty ponad rodzinę – łączenie tych obszarów nie jest dla niej łatwe. Dzień urodzenia Magdy to 10, czyli jedynka (1+0=1). Dodaje Magdzie odwagi, ambicji i umiejętności wyznaczania swoich celów. Powoduje, że ważna jest dla niej w życiu samorealizacja oraz nadaje jej cechy liderskie i wzmacnia osobowość. Dwie ostatnie cyfry roku urodzenia Magdy to 53 (ur.1953) zatem jej wyzwaniem karmicznym jest stworzyć stabilną karierę zawodową, która da jej niezależność finansową. Nie może w życiu liczyć na to, że ktoś ją będzie utrzymywał. Nie może liczyć na bogatego męża lub spadek. Sama musi zarobić na swój byt.

Kuba Wojewódzki: jaką liczba jest w numerologii?

Kuba Wojewódzki nie obchodzi świąt Bożego Narodzenia

Kuba Wojewódzki nie obchodzi świąt Bożego Narodzenia

Ku mojemu zaskoczeniu Kuba okazał się być wyjątkowo wrażliwą osobą. Jego image, jaki tworzy, jest raczej od tego daleki, a jednak okazuje się, że jest on mistrzowską dwójką, czyli jego data urodzenia sumuje się do 29 (2+9=11,1+1=2) czyli jest dwójką z 11. Dodatkowo jest urodzony drugiego dnia, także cechy dwójki odczuwa u siebie ze zdwojoną siłą. Dwójce w numerologii jest przypisywana niesamowita wrażliwość, empatia, umiejętność bezbłędnego odczytywania emocji ludzkich nawet zanim zostaną wypowiedziane przez daną osobę. To by tłumaczyło, dlaczego Kuba tak genialnie prowadzi swoje rozmowy z gośćmi w studio. Wie kiedy zadać jakie pytanie, kiedy kogo podpuścić. Jego inteligencja emocjonalna nie ma sobie równych. Co ciekawe dwie ostatnie cyfry z roku urodzenia Kuby (ur. 1963) mówią o tym, że im jest on starszy ciałem, tym młodszy duchem. To znaczy, że wraz z wiekiem otwiera się na bardziej niestandardowe rozwiązania, stając się z czasem inspiracja dla innych.

Poniżej możecie zobaczyć także rozmowę naszej reporterki Karoliny Motylewskiej z Kają Bochniak, która przybliżyła wszystkie zagadnienia numerologii i szczegółowo wytłumaczyła, to jaki wpływ liczby mogą mieć na nasze życie.

Kim jest Kaja Bochniak?

Kaja Bochaniak to najbardziej znana w Polsce numerolog. Tajniki numerologii zaczęła zgłębiać 10 lat temu i od tego momentu jej życie zaczęło zmieniać się na lepsze. Na własnym przykładzie poczuła moc liczb i ich wpływ na jej życie zdecydowała się porzucić karierę w bankowości oraz wysokie stanowisko w korporacji i w pełni poświęcić się numerologii. Więcej na temat numerologii dowiesz si na stronie twojanumerologia.pl Tak Kaja opisuje jak numerologia zmieniła jej życie:

Miałam na pozór idealne życie. Karierę w bankowości wysokie stanowisko w korporacji, odpowiedzialność za skomplikowane procesy w firmie. Miałam finansową stabilność i solidny związek. Ciągle jednak czułam, że to nie to, że tęsknię za czymś co da mi prawdziwą radość i poczucie spełnienia. To numerologia pomogła mi zrozumieć czego naprawdę pragnę i co da mi szczęście. Odkąd zaufałam wiedzy, która płynie z liczb lepiej poznałam siebie i odnalazłam właściwa drogę. Numerologia pozwoliła mi stworzyć życie i związek o jakich zawsze marzyłam. Odnaleźć pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa. Zrozumiałam swoje potrzeby i siebie! Odważyłam się sięgnąć po swoje szczęście! A nie było to łatwe!
Na własnym przykładzie poczułam, że to działa! Dlatego stworzyłam jedyny tak kompleksowy kurs online: Twoja Numerologia! Chcę podzielić się z Wami moją wiedzą i doświadczeniem, które zdobyłam przez ostatnie 10 lat! Jestem przekonana, że ta wiedza pomoże również Wam! Trudno o osobę mocniej stojąca na ziemi ode mnie. Jestem realistką odporną na rzeczy i sytuacje które nie mają logicznego wytłumaczenia. Dlatego tak fascynuje mnie numerologia. Tam nie ma miejsca na magię i wróżenie z fusów. To są konkretne liczby i konkretne wnioski, które pozwalają dowiedzieć się naprawdę wiele o nas samych, o ludziach którzy nas otaczają a nawet zajrzeć w przyszłość i poznać nasze przeznaczenie. Ta wiedza sprawi, że twoje życie stanie się bardziej harmonijne i przyniesie Ci to o czym marzysz. Dobrze wiem jak wygląda życie bez poczucia spełnienia oraz jak MOŻE wyglądać, kiedy odnajdziesz właściwą drogę. Czy jesteś gotowy aby obliczyć swoje szczęście?

Na swojej stronie oferuje twojanumerologia.pl oferuje sposoby, jak zmienić życie na lepsze.


Anna Lewandowska i Robert Lewandowski - ceremonia wręczenia Złotego Buta 2021

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski - ceremonia wręczenia Złotego Buta 2021

Robert Lewandowski - ceremonia wręczenia Złotego Buta 2021

Robert Lewandowski - ceremonia wręczenia Złotego Buta 2021

Edyta Górniak na koncercie w Nowym Targu

Edyta Górniak na koncercie w Nowym Targu

Komentarze

 • Jakke pisze:

  Pierwsza lepsza wróżka na infolinii ogarnia numerologię 100x lepiej niż ta „najbardziej znana numerolożka w Polsce”. Pani wróci do poprzedniego zawodu, bo wstyd z taką niewiedzą do ludzi.

 • GośćJan pisze:

  Majdany to zadne gwiazdy oszusci i nieroby

 • Gość pisze:

  Ele mele dudki. Plota bzdury i zycie na bzdurach opieraja. A co z milionami osob, ktore urodzily sie z takimi samymi liczbami?

 • Gość pisze:

  Taki live szału nie ma ale to polandia jesteś przecietny wiem a nawet nie no i co z tego inni mają same a a ty b grają w piłke pieką sernik łowią ryby nie uczą się jak chcesz miec dzieci jeł..py to twoja śprawa mnie takie starczą kaźdy ma wybór nawet holandia i królowa loda i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live szału nie ma ale polandia jesteś przecietny wiem a nawet nie no i co z tego inni mają same a a ty b grają w piłke pieką sernik łowią ryby nie uczą się jak chcesz miec dzieci jeł..py to twoja śprawa mnie takie starczą kaźdy ma wybór nawet holandia i królowa loda i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×