Agustin Egurrola i jego nowy związek skomentowany przez Nine Tyrke! „Nieco śmieszy mnie to, że…”

Agustin Egurrolla

Agustin Egurrolla

Nina Tyrka komentuje, Agustin Egurrola i jego nowy związek

Wielu nie mogło w to uwierzyć. Agustin Egurrola i Nina Tyrka się rozstali. Spekulowano wówczas, że powodem rozstania miało być ogromne zaangażowanie popularnego choreografa w pracę, czego efektem było zaniedbanie partnerki i córki Carmen. 

Tymczasem plotkuje się, że Agustin związał się z dużo młodszą od siebie partnerką. Ma być to Paulina Kubicka, uczestniczka You Can Dance. Dziewczyna została zatrudniona do jednej ze szkół tańca Egurroli na stanowisku asystentki menadżerki.

Gdy Agustin i Paulina przygotowywali się kiedyś do wspólnego występu, ona brała klucz do sali i zamykała się tam z Egurrolą – mówi w rozmowie z Twoim Imperium tancerz ze szkoły Egurroli

Niektóre media twierdziły, że mają wspólne zdjęcia pary, choreograf jednak zaprzeczył. Z kolei nowy związek Agustina skomentowała jego była partnerka Nina Tyrka.

Czy o tym wiedziałam? Cóż, nie żyję w izolacji i mnóstwo różnych informacji do mnie dociera. Dzisiaj już ani trochę nie interesuje mnie, co i z kim robi ojciec mojej córki. No, może tylko nieco śmieszy mnie to, że następczyni daleko nie szukał… – przyznaje

Jest coś na rzeczy?

Goście Dzień Dobry TVN - Agustin Egurrola

Agustin Egurrola ma już nową dziewczynę?

Agustin Egurrola - You Can Dance

Nina Tyrka komentuje nowy związek Agustina Egurroli


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×