Natasza Urbańska pokazała swoją śliczną córeczkę! Kalina skończyła 11 lat i wyrosła na piękną nastolatkę! Uroda ewidentnie po mamusi!

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska z mężem i córką wzięli udział w sesji dla magazynu Uroda życia. Gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym możemy podziwiać śliczną, 11-letnią Kalinkę. Nastolatka wyrasta na piękną kobietę.

Natasza Urbańska  zasłynęła jako piosenkarka, fantastyczna tancerka oraz świetna aktorka teatralno-musicalowa. W młodości była także gimnastyczką artystyczną, a nawet prezenterką telewizyjną. Od 1993 roku jest związana z teatrem muzycznym Studio Buffo, w którym jest niekwestionowaną gwiazdą uwielbianą przez wierną publiczność. Sporego rozgłosu dostarczył jej również związek małżeński, który zawarła w 2008 roku ze znanym reżyserem musicalowym, Januszem Józefowiczem.

Para doczekała się pięknej córeczki Kaliny, która w tym roku skończyła 11 lat. Natasza często chwaliła się swoją pociechą, zabierając dziewczynkę na branżowe eventy. Fani zatem znakomicie kojarzą słodką Kalinkę, która obecnie wyrosła na atrakcyjną nastolatkę. Ostatnio dumna mama za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała internautów o nowym wywiadzie, który ukazał się w popularnym miesięczniku kobiecym Uroda życia:

 Od dziś w miesięczniku z nami w środku – napisała.

Do opisu Natasza dołączyła urocze rodzinne zdjęcie, na którym wraz z małżonkiem pozują w obecności swojej córki. Kalinka robi się bardzo podobna do swojej sławnej mamy. Ma ten sam uśmiech, piękne oczy oraz długie lśniące włosy. Dziewczynka na zdjęciu pozuje jak zawodowa modelka.

Widok nastoletniej Kaliny natychmiast wywołał zachwyt wśród internautów. Pod rodzinnym zdjęciem pojawiły się ciepłe komentarze:

  •  Kalinka już taka duża, a pamiętam jak Pani w ciąży była
  • Wyglądacie bosko ale wygrywa pies
  • Ale piękna córcia
  • Cudna fotografia

Zobaczcie jak obecnie wygląda 11-letnia Kalina Józefowicz.

Zobacz: Landrynkowa Natasza Urbańska wytycza nowe trendy w szalonej sesji! Siatka na twarzy to nie wszystko! Marynarka to dopiero odlot!

Zobacz: Piękna Natasza Urbańska przerobiła się na Małgorzatę Rozenek! Internauci osłupieli z wrażenia!

Zobacz: Natasza Urbańska zabrała córkę do “Pytania na Śniadanie”. Kalina już ubiera się jak gwiazda!


Natasza Urbańska pokazała swoją 11-letnią córkę Kalinę,

Natasza Urbańska pokazała swoją 11-letnią córkę Kalinę,

Natasza Urbańska z córką Kaliną w Pytaniu na Śniadanie

Natasza Urbańska z córką Kaliną w Pytaniu na Śniadanie

Natasza Urbańska z mamą i córką – Dzień Matki 2019

Natasza Urbańska z mamą i córką – Dzień Matki 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×