Nie uwierzycie, jak Natalia Siwiec nazywa swoją córkę. Oburzenie instagramowych mam za: trzy, dwa, jeden…

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec pokazała nowe zdjęcia córeczki. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach. Warto też zwrócić uwagę na to, jak nazywa ona pociechę.

Natalia Siwiec to popularna modelka. Głośno zrobiło się o niej po tym, gdy została sfotografowana przez fotoreporterów podczas meczu Euro 2012. Kolorowa prasa niemal jednogłośnie uznała ją za najpiękniejszą kobietę tych mistrzostw. Od tej pory Natalia nie może liczyć na brak atencji ze strony mediów. Dziennikarze śledzą niemal każdy jej ruch i relacjonują wszelkie poczynania. Nie może też narzekać na brak ofert dotyczących modelingu i współpracy z markami. Gwiazda łączy karierę z z życiem osobistym.

Przed kilkoma laty wyszła za mąż za ex-piłkarza Mariusza Raduszewskiego. W sierpniu 2017 roku na świat przyszło dziecko pary: córeczka Mia. Od tej pory jest ona oczkiem w głowie swojej mamusi. Natalia nie należy do matek, które ukrywają swoje dzieci i często pokazuje ją w social mediach. Dziewczynka zdaje się być coraz bardziej podobna do sławnej mamy.

Natalia Siwiec pokazała córkę. Jak ją nazywa?

Tym razem Natalia pokazała dwie kolejne fotki córeczki. Przy okazji zdradziła w ich opisie, w jaki sposób ją nazywa. Okazuje się, że Mia jest dla mamusi „małą dzikuską”. Przypuszczamy, że taki przydomek może się lekko nie spodobać części instagramowych mam.

Moja mała dzikuska – napisała Natalia.

4-latka zmienia się niemal z miesiąca na miesiąc. Dziś już zupełnie nie przypomina rozkosznego bobasa. Mia powoli wchodzi w wiek wczesnoszkolny i coraz bardziej przypomina mamę. Widać to po oczach, kolorze włosów, który staje się coraz jaśniejszy i karnacji. Fani modelki nie kryją zauroczenia maluchem. W komentarzach pod zdjęciami można przeczytać:

  • Śliczniusiaa Misiunia. Te pasemeczka piękne od słońca.

  • Cudo.

  • Boska jest!

  • Cudo. Jest śliczna i taka słodka. Uwielbiam jak opowiada różne historie

  • Śliczna kopia mamusi.

  • Jejku!! Coraz większa!!

Jak widać, dziewczynka, gdy już stanie się dorosła, może liczyć na to, że już na początku swojej drogi będzie miała spore grono fanów!

Lubicie Natalię Siwiec i jej rodzinę? Tutaj zobaczycie też zdjęcia jej siostrzenicy. Malutka Liwia obchodziła w styczniu roczek. Na imprezie nie mogło zabraknąć członków najbliższej rodziny. Krewniacy zadbali o prezenty, słodycze i dobry nastrój. Taka rodzina to prawdziwy skarb!


Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec i Malwina Siwiec z córeczkami

Natalia Siwiec i Malwina Siwiec z córeczkami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×