Natalia Siwiec zafundowała fanom zmysłową sesję w Wenecji! O takich zdjęciach marzy każda polska gwiazda!

Natalia Siwiec w bikini

Natalia Siwiec w bikini

Natalia Siwiec jest obecnie u szczytu swojej wielkiej sławy, którą zdobyła na stadionie stając się polską Miss Euro. Od tego czasu modelka jest najpopularniejszą celebrytką w kraju, a o jej twarz zabiegają znane polskie marki modowe. Siwiec w ofertach przebiera z wielką uwagą, jednak ostatniej gorącej sesji w Wenecji nie mogła odmówić.

Natalia Siwiec jest obecnie mamą ślicznej córeczki, która całkowicie odmieniła jej życie. Macierzyństwo sprawiło, że Natalia biznes traktuje na drugim planie, bowiem obecnie najważniejsza jest dla niej rodzina i przede wszystkim wychowanie dziecka. Jednak piękna modelka musi z czegoś żyć, więc w dalszym ciągu udziela swojego ciała w licznych kampaniach reklamowych. Siwiec w ofertach pracy przebiera jak w ulęgałkach, wybierając tylko najsmakowitsze kąski.

Oprócz swojej działalności na Instagramie oraz płatnych Eventów, Natalia chętnie ambasadoruje znanym polskim markom odzieżowym. Tak też było ostatnio, kiedy to modelka otrzymała atrakcyjną propozycję udziału w reklamie nowej jesiennej kolekcji popularnej marki odzieżowej. Nic w tym dziwnego bowiem sesja fotograficzna miała miejsce w pięknej Wenecji.

Natalia natychmiast pochwaliła się szałowymi zdjęciami z planu zdjęciowego.

Dziś robimy kolejną sesję do kampanii nowej kolekcji. Piękne nowe kolory i przepiękna sesja w Wenecji już we wrześniu – napisała Natalia

Zdjęcia są niezwykle piękne, co oczywiście zauważyli wszyscy fani celebrytki. Natalia pozuje w dwóch jesiennych kreacjach. Modelka zaprezentowała się w zmysłowej czekoladowej długiej sukni oraz w szalonej koronkowej pudrowej spódnicy i brązowej stylowej marynarce. Taki jesienny look wywołał ogromne poruszenie na profilu modelki. Internauci nie szczędzili swojej idolce komplementów.

Piękna sesja w ogóle kochamy Włochy

Jesteś zjawiskowa! Nie mogę się napatrzeć

Najpiękniejsza

Czekam na jesienne kolorki

Zobaczcie jak wygląda Natalia we Włoszech

Natalia Siwiec w obłędnym bikini już gotowa na majówkę. Ma ciało jak morska nimfa!

Długi weekend gwiazd: Edyta Górniak, Natalia Siwiec, Małgorzata Kożuchowska

https://staging.jastrzabpost.pl/newsy/natalia-siwiec-pokazala-piersi-i-faldy-na-brzuchu_747713.html


Natalia Siwiec - sesja w Wenecji

Natalia Siwiec - sesja w Wenecji

59753487_141751113549674_7050428847720856177_n
Natalia Siwiec - Majówka 2019

Natalia Siwiec - Majówka 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×