Siostrzenica Natalii Siwiec obchodziła pierwsze urodzinki. Mamusia i ciocia zadbały o stertę prezentów, ale dziewczynka i tak miała humorki

Pierwsze urodzinki siostrzenicy Natalii Siwiec

Pierwsze urodzinki siostrzenicy Natalii Siwiec

Siostrzenica Natalii Siwiec miała pierwsze urodzinki. Na uroczystości zebrała się cała rodzina. Niestety, nie obeszło się bez chwilowych humorków solenizantki...

Natalia Siwiec próbowała sił w show-biznesie już na początku XXI wieku. Wówczas wielokrotnie brała udział w wyborach miss. Sławę przyniósł jej turniej Euro 2012. Podczas jednego z meczów, kobieta została sfotografowana przez fotoreporterów i okrzyknięta najpiękniejszą kibicką mistrzostw. Z miejsca posypały się dla niej oferty współpracy. Od tej pory Natalia wiele razy pojawiała się w telewizji i innych mediach. Obecnie prowadzi karierę influencerki. Regularnie publikuje materiały za pośrednictwem Instagrama.

Celebrytka osiągnęła też szczęście w życiu prywatnym. Wyszła za mąż za przystojnego Mariusza Raduszewskiego. Para ma razem jedno dziecko: córeczkę Mię (ur. 2017). Natalia pochwaliła się nową fotką dziewczynki przy okazji Nowego Roku. Zdjęcie opatrzyła życzeniami dla wiernych fanów:

Taki promyk światła wysyłam wam dziś na Nowy Rok! Bądźcie jak ten promyk, pytajcie, poddawajcie w wątpliwość, mówcie co czujecie, szybko wybaczajcie(jeśli warto), dbajcie o wartościowe relacje, bądźcie uważni, przytulajcie się, kochajcie, śmiejcie do łez i nigdy nie przestawajcie wierzyć, że jesteście superbohaterami!

Mała Mia nie jest jedynym dzieckiem w rodzinie Siwców. Siostra Natalii, Malwinia Siwiec, urodziła w ubiegłym roku dziewczynkę o imieniu Liwia. Dziecko skończyło właśnie roczek.

Pierwsze urodziny siostrzenicy Natalii Siwiec. Jak przebiegała impreza?

Natalia Siwiec dodała na Instastory serię filmików i zdjęć z uroczystości. Natalia przyszła na urodziny ze swoją córeczką Mią. Nie zabrakło też innych dzieci. Uczestnicy imprezy zjedli piękny tort udekorowany misiami. Następnie ruszyli do wspólnej zabawy. Całe pomieszczenie, gdzie odbywała się impreza, było pełne pluszaków i nadmuchanych baloników.

W pewnym momencie jedna z dziewczynek, najpewniej Mia, schowała się w kartonie, na co roczna Liwia zareagowała płaczem. Na szczęście, szybko się uspokoiła. Na kolejnych filmikach dodanych przez Natalię było widać, jak dziewczynka uśmiecha się i dokazuje. Zdjęcia z imprezy Siwców zobaczycie w galerii pod tekstem.

Natalia widziała się też z siostrą i siostrzenicą przy okazji Bożego Narodzenia. Również wtedy pochwaliła się wspólnymi fotkami. Zobaczycie je tutaj.


Urodziny siostrzenicy Natalii Siwiec

Urodziny siostrzenicy Natalii Siwiec

Urodziny siostrzenicy Natalii Siwiec

Urodziny siostrzenicy Natalii Siwiec

Urodziny siostrzenicy Natalii Siwiec

Urodziny siostrzenicy Natalii Siwiec

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×