17-letnia Oliwia Bieniuk na sylwestrze z Natalią Siwiec. Jaka piękna przyjaźń

Oliwia Bieniuk i Natalia Siwiec

Oliwia Bieniuk jak profesjonalna modelka

Oliwia Bieniuk i Natalia Siwiec mają bardzo dobry kontakt, o czym powszechnie wiadomo. Teraz, razem z rodziną modelki oraz młodszym rodzeństwem dziewczyny, razem spędziły sylwestra w Zakopanem.

Oliwia Bieniuk nie jest zbyt wylewna w social mediach. Rzadko coś publikuje, ale każdy jej post jest niezwykle wyczekiwany. Najbardziej podobają się wszystkim jej mini sesje.  Nie od dziś wiadomo, że nastolatka zdecydowanie dąży do tego, żeby zaistnieć w modelingu. Pozuje bardzo profesjonalnie. Wspiera ja w tym przyszywana ciocia – Natalia Siwiec, pod takim czujnym okiem zdecydowanie zrobi karierę na miarę Anny Przybylskiej. To ona na swoim Instagramie zdradziła, że dziewczyna i jej młodsze rodzeństwo spędzili sylwestra w Zakopanem, razem z nią i jej rodziną.

Oliwia Bieniuk – sylwester 2019 z rodzeństwem i Natalią Siwiec

Oliwia Bieniuk zdradziła swoim obserwującym, dokąd wybiera się na sylwestra. Długo musieli czekać na ten post, ale w końcu opublikowała na swoim Instastory, gdzie się udała.

Okazało się, że sylwestra spędzi z młodszym rodzeństwem, pod opieką Natalii Siwiec, która wraz z mężem i córeczką pojechała celebrować ostatni dzień roku do Zakopanego.

Mariusz Raduszewski i Natalia Siwiec wieczorem wybrali się na bal wenecki, a dzieci odpoczywały pod dobrą opieką w hotelu.

Uroczymi zdjęciami ze wspólnego pobytu podzieliła się na swoim Instastory modelka. Na fotografiach widzimy zadowolone, uśmiechnięte dzieci, i piękną Oliwię Bieniuk, która z zadowoleniem się nimi opiekuje.

Nie od dziś wiadomo, że Natalia Siwiec i jej mąż bardzo przyjaźnią się z Jarosławem Bieniukiem i zdarza się im zajmować jego dziećmi. Zwłaszcza dla Oliwii jest to bardzo cenne, bo odkąd straciła mamę, Annę Przybylską, z pewnością potrzebuje kobiecego autorytetu.

Zobacz: Oliwia Bieniuk z pompą świętuje 17. urodziny! Do sieci trafiło intymne nagranie z „jej miłością”. Z kim tak się przytula?


Oliwia Bieniuk i Mia - sylwester 2019

Oliwia Bieniuk i Mia - sylwester 2019

Oliwia Bieniuk, Natalia Siwiec i Mia - sylwester 2019

Oliwia Bieniuk, Natalia Siwiec i Mia - sylwester 2019

Oliwia Bieniuk i Mia - sylwester 2019

Oliwia Bieniuk i Mia - sylwester 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×