Natalia Lesz pokazała się w nowej fryzurze. Z burzą loków wygląda zjawiskowo

Natalia Lesz powrót serial

Natalia Lesz powrót serial

Natalia Lesz zaskoczyła nowym, pięknym zdjęciem. Gwiazda pokazała się na Instagramie w nowej fryzurze. Na głowie aktorki pojawiła się prawdziwa burza loków. Gwiazda wygląda zjawiskowo.

Natalia Lesz 10 lat temu była niezwykle popularną aktorką i piosenkarką. Zdecydowanie była jednym z najgorętszych nazwisk show-biznesu. Regularnie pojawiała się na branżowych imprezach, a jej życiem interesowała się kolorowa prasa. Gwiazda nagrała też kilka wielkich hitów. Lesz brylowała na salonach, a swój ogromny sukces zawdzięcza zdecydowanie swojej fenomenalnej roli w serialu Tancerze.

To właśnie ta produkcja otworzyła jej drzwi do wielkiej kariery. Artystka może pochwalić się świetnym warsztatem zarówno aktorskim, jak i muzycznym dlatego nie musiała długo czekać na kolejne zawodowe propozycje. W pewnym momencie u szczytu kariery zaczęła powoli wycofywać się z mediów. Spowodowane to było jej życiem osobistym. Aktorka ograniczyła swoje obowiązki i skupiła się na macierzyństwie. Reporterce Jastrząb Post opowiedziała o tym, jak spędziła ostatnie kilka lat.

Zrobiłam w międzyczasie dwa seriale, skończyłam Akademię Muzyczną na wydziale wokalno-aktorskim, nagrałam dwa materiały muzyczne, więc to nie było tak, że się wycofałam. Skupiłam się na pracy i na mojej córce, która się urodziła dosyć niedawno. I tak spędzałam czas.

Ostatnio długo niewidziana gwiazda pojawiła się w programie Pytanie na Śniadanie, aby opowiedzieć o swojej roli w serialu Korona Królów, do którego obsady dołączyła jesienią zeszłego roku.

Natalia Lesz pochwaliła się nową fryzurą

Aktorka jest bardzo aktywna na Instagramie i bardzo często chwali się tam kulisami swojej pracy. Na jej profilu często pojawiają się zdjęcia z planu serialu, czy zza teatralnych kulis. Ostatnio gwiazda postanowiła pokazać swoją wielką metamorfozę. Aktorka zaprezentowała się w nowej fryzurze i pełnym makijażu. Na jej głowie zagościła burza przepięknych loków. Wydaje nam się też, że aktorka nieco odświeżyła kolor i rozjaśniła nieco włosy, nadając w ten sposób swojej fryzurze sporo blasku.

Przygotowania do nowej roli – czytamy pod zdjęciem.

Natalia napisała, że jest to jedynie przygotowanie do nowej roli. Szkoda, bo w tej fryzurze wygląda naprawdę zjawiskowo. Może powinna rozważyć zmianę fryzury na stałe?


Natalia Lesz

Natalia Lesz

Natalia Lesz gościła w Pytaniu na śniadanie

Natalia Lesz gościła w Pytaniu na śniadanie

Natalia Lesz spódnica i detale sukienki - jesienna ramówka TVP 2019

Natalia Lesz spódnica i detale sukienki - jesienna ramówka TVP 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×