37-letnia Natalia Lesz bez makijażu wygląda jak licealistka! Jest praktycznie nie do rozpoznania!

Natalia Lesz bez mejkapu

Natalia Lesz bez mejkapu

Natalia Lesz bez makijażu

Natalia Lesz swoją przygodę z show-biznesem rozpoczęła 10 lat wydając singiel Fall. Piosenka promowała debiutancką płytę wokalistki sygnowaną imieniem i nazwiskiem, która ukazała się poza granicami Polski, m.in. w Japonii. Utwór uczynił z Natalii jedną z najpopularniejszych debiutantek w kraju, publiczność nagrodziła ją np. Vivą Comet i SuperJedynką. Idąc za ciosem, Lesz wydała drugi album pt. That Girl, który pokrył się złotem. Natalia romansowała również z aktorstwem, jej najpopularniejszą rolą była postać Ingi Sawczuk w serialu Tancerze. Widzowie mogą pamiętać gwiazdę również z takich produkcji jak Plebania, Ojciec Mateusz czy Rodzinka.pl.

W ostatnich latach Natalia wycofała się ze świata mediów. Lesz wyprowadziła się z Warszawy na Śląsk, gdzie skupiła się na życiu osobistym, swoje szczęście buduje z Adamem Maciejowskim, cenionym chirurgiem odznaczonym Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Para doczekała się córki Alicji, która przyszła na świat w 2014 roku.

Ostatnio pojawiły się plotki o planowanym powrocie Natalii do muzyki, które dodatkowo podkręciły zdjęcia opublikowane na jej profilu na Instagramie. Natalia w studiu nagraniowym najprawdopodobniej pracuje nad nowymi utworami na trzecią płytę, a przy tym niezmiennie wygląda młodziutko. Dowód? Piosenkarka wrzuciła na Instastory film, na którym nie ma na swojej twarzy żadnych nowinek kosmetycznych.

Natalia Lesz bez makijażu wygląda jak nastolatka – ma promienną cerę i ani jednej zmarszczki. Aż ciężko uwierzyć, że w tym roku gwiazda skończy 37 lat.

Czekacie na jej muzyczny powrót?

Zobacz: Natalia Lesz zaszalała! Z okazji świąt pokazała choinkę, córeczkę i pochwaliła się ekscytującą wiadomością!

Zobacz: Kontrowersyjna kiedyś Natalia Lesz przeszła spektakularną metamorfozę! Obecnie możecie jej nie rozpoznać!

Zobacz: TYLKO U NAS! Natalia Lesz wyjechała na pierwsze wakacje z córką i partnerem. Za granicą spędziła urodziny


Natalia Lesz bez makijażu

Natalia Lesz bez makijażu

Natalia Lesz bez makijażu

Natalia Lesz bez makijażu

Natalia Lesz bez makijażu

Natalia Lesz bez makijażu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×