Piękna córka i przystojny syn Natalii Kukulskiej szaleją na nartach! Gwiazda pochwaliła się swoimi najstarszymi dziećmi

Natalia Kukulska na stoku z dziećmi

Natalia Kukulska pokazała syna i starszą córkę

Natalia Kukulska z rodziną spędza ferie w górach. Gwiazda pokazała serię zdjęć ze śnieżnej krainy. Na jednej z wielu fotografii możemy zobaczyć twarze jej pięknych dzieci – córki Ani i syna Jasia.

Przed Natalią Kukulską bardzo pracowity okres. Gwiazda podjęła się ogromnego wyzwania, jakim jest organizacja drugiej edycji koncertu Życia mała garść. Już 26 maja na jednej scenie w warszawskiej hali Torwar wystąpią uwielbiani przez publiczność artyści (m.in. Kayah, Kuba Badach i Daria Zawiałow), którzy wykonają największe przeboje Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego w nowych aranżacjach. Pewne jest, że muzyczne widowisko dostarczy słuchaczom wielu niezapomnianych emocji. Zanim jednak Natalia na dobre wpadnie w wir pracy, postanowiła ostatnie chwile wolnego spędzić ze swoimi dziećmi i mężem w górach.

Wesoła gromadka wybrała się na narty. Zdjęciami ze stoku podzieliła się gwiazda, która umieściła na Instagramie m.in. wesołe selfie ze swoimi starszymi dziećmi w rolach głównych. Dzięki zabawnej fotografii możemy zobaczyć, jak bardzo wyrośli 13-letnia Ania i 18-letni Jasiek, którzy jeszcze nie tak dawno towarzyszyli Natalii jako dzieci na jednej z branżowych imprez (zobacz).

Chociaż na rodzinnym zdjęciu nie ma najmłodszej córki Natalii – Laury, to możemy podziwiać ją na kolejnych fotografiach. Wszystko wskazuje na to, że dwulatka w tym roku swój debiut na stoku. Dziewczynka po raz pierwszy miała okazję założyć na swoje malutkie stopki narty i w najlepsze korzystać z uroków górskiej zimy.

Zobaczcie, jaka wesoła z nich gromadka 🙂

Natalia Kukulska o koncercie Życia mała garść

Natalia Kukulska zabrała głos w sprawie koncertu „Artyści przeciw nienawiści”

Natalia Kukulska o koncercie upamiętniającym jej zmarłych rodziców: „Musieliśmy ograniczyć skład wykonawców” [WIDEO]

To Natalia Kukulska miała jechać na Eurowizję! Dlaczego w ostatniej chwili zrezygnowała z reprezentowania Polski? [WIDEO]


Natalia Kukulska z dziećmi i mężem na stoku

Natalia Kukulska z dziećmi i mężem na stoku

nast
nat2

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×