Naga Aleksandra Domańska pokazuje ciążowe krągłości. W towarzystwie innych kobiet wzięła udział w odważnej sesji

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska pokazała ciążowe krągłości w nagiej sesji z innymi kobietami spodziewającymi się dziecka. Jak wygląda aktorka?

Aleksandra Domańska to aktorka, którą widzowie znają z roli w serialu O mnie się nie martw. Aktorka pojawiła się w hicie Dwójki i od razu zyskała sobie sympatię widzów. Z zupełnie innej strony dała się poznać, gdy pojawiła się w programie Ameryka Express. Program udało jej się wygrać, co przysporzyło jej jeszcze więcej popularności. Aktorka zyskała na Instagramie całkiem sporą liczbę fanów, a jej profil obserwowało ponad 240 tys. osób. W pewnym momencie jednak Ola postanowiła pożegnać się z nimi.

Dziękuję, do widzenia – napisała krótko.

W obszernej relacji wyjaśniła, że jest już zmęczona swoją obecnością w sieci i niepotrzebnym zamieszaniem, a potem zniknęła z Instagrama. Aleksandra Domańska po roli w hitowym serialu O mnie się nie martw, nie mogła narzekać na brak zawodowych propozycji. Już kilka miesięcy temu pojawiła się informacja, że zagra główną rolę w nowym serialu Polsatu Mecenas Porada. Niemal równocześnie z tymi informacjami pojawiły się pierwsze plotki o ciąży.

Kilka chwil potem sama zainteresowana potwierdziła swój stan wpisem na Instagramie, do którego ku uciesze fanów wróciła.

Nie mam nic do powiedzenia. Nic. Zero. Zero weny. Zero kreatywności. Naaaadaaaaa. Na początku przyglądałam się temu z zaciekawieniem, czekając aż ten moment minie. No bo minie myślałam wtedy, MINIE. Muszę po prostu odpocząć. Nigdy tego nie robiłam więc przyszedł czas. Ale LUDZIE JEDYNI ON NIE MIJA!!!!!!!! TERAZ? Teraz myśle sobie what the kur*a f*ck. Gdzie moje pomysły? Gdzie jakaś twórczość proszę ja Ciebie. Czy zawsze zostanę już taka? O Bogini jeszcze 2 lata temu wymyślałam i montowałam i to było dobre i miłe i jasne. CO DZIEJE SIĘ PYTAM SIĘ I CZY KTOŚ TU JESZCZE TAK MA? ZŁOTE RADY? SŁOWA OTUCHY? CZY MOŻE CIĄŻA MA TO DO SIEBIE? MÓWCIE MI! Tymczasem płynę dalej z prądem rzeki mętnej – napisała wówczas.

Znana ze sprecyzowanych poglądów i odwagi w manifestowaniu swojej kobiecości aktorka właśnie podzieliła się zdjęciem z ciążowym brzuszkiem.

Ciężarna Aleksandra Domańska na odważnym zdjęciu

Aleksandra Domańska wzięła udział w odważnej sesji. Przepiękne zdjęcie wykonała fotograf Nat Kontraktewicz, która specjalizuje się w aktach, fotografiach ciała oraz zdjęciach ślubnych. Oli, która pozuje pierwsza z prawej, towarzyszą trzy modelki, które także są nagie i podobnie jak aktorka są w zaawansowanej ciąży.

Pod zdjęciami z sesji nie brakuje komplementów. Internauci doceniają zmysłowe piękno i niepowtarzalny klimat kadrów.

 


Aleksandra Domańska w sesji

Aleksandra Domańska w sesji

Aleksandra Domańska w sesji

Aleksandra Domańska w sesji

Aleksandra Domańska w sesji

Aleksandra Domańska w sesji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×