Monika Zamachowska w stroju szalonej nastolatki zachwyca się festiwalem Jurka Owsiaka! Gwiazda TVP pierwszy raz w życiu poczuła powiew wolności!

Monika Zamachowska szaleje jak hipiska na łące w Kostrzynie. Dziennikarka wybrała się na PolAndRock Festiwal 2019, zorganizowany przez fundację Jurka Owsiaka.

1 sierpnia ruszyła kolejna edycja wielkiej imprezy plenerowej – PolAndRock Festiwal 2019, która potrwa do niedzieli, 3 sierpnia. Impreza już 25 raz tradycyjnie odbywa się w Kostrzynie nad Odrą, a organizatorem wydarzenia jest niezastąpiony Jurek Owsiak. Festiwal Owsiaka w ostatnich latach jako jedyny gromadzi ponad 200 tysięcy fanów oraz mnóstwo zespołów występujących na dużej i małej scenie.

PolAndRock Festiwal 2019 od lat posiada status imprezy podwyższonego ryzyka. Taką decyzję wydał komendant miejski policji w Gorzowie Wlkp. Organizatorzy imprezy, a przede wszystkim Jurek Owsiak, podobnie jak w latach poprzednich, nie zgadzają się z tą decyzją zapewniając, że festiwal zapewnia wszelkie środki bezpieczeństwa. Na wielkiej festiwalowej łące w Kostrzynie powstało ogromne, polandrockowe miasto. Ustawione są toalety, kontenery, jest podłączony prąd i woda. Fundacja Jurka Owsiaka zatrudniła do obsługi imprezy mnóstwo ochroniarzy, zamontowano monitoring, ogrodzono także wyznaczone strefy.

Jurek Owsiak od samego początku zapewniał, że jego festiwal jest bezpieczny, zatem status podwyższonego ryzyka niesie jedynie ze sobą problemy wizerunkowe.

Nasz festiwal jest bezpieczny, potwierdzają to opinie policji i innych służb z poprzednich lat. Nie zasłużyliśmy na status podwyższonego ryzyka – podkreślał wielokrotnie Jurek Owsiak.

Informację taką potwierdziła również gwiazda TVPMonika Zamachowska, która nieoczekiwanie wraz z małżonkiem zjawiła się na imprezie Owsiaka, którego działania nie są raczej mile odbierane przez telewizję publiczną. Prezenterka Pytania na Śniadanie, która jeszcze nie tak dawno przeprowadziła cudowny wywiad z Jarosławem Kaczyńskim, obecnie zachwala Jurka Owsiaka!

Dawno czegoś takiego nie przeżyłam. Dawno nie czułam się tak bezpiecznie. Dawno nie miałam takiego poczucia wolności. Dziękuję, Jurku!  – napisała Zamachowska

Do opisu Monika dołączyła zdjęcie, na którym z uśmiechem na ustach pozuje na festiwalowej łące. Pod wpisem Zamachowskiej pojawiło się sporo ciekawych komentarzy od internautów.

  • Znam znacznie ciekawsze miejsca na poczucie prawdziwej wolności
  • I tak trzymać.  Super pani Moniko.. Rock and roll.
  • Ooo szkoda że nie widziałam pani
  • Super Pani wygląda
  • Brawo Jurek.
  • Pani Moniko dziękuję za te słowa

Zobaczcie jak Monika Zamachowska szaleje na imprezie Jurka Owsiaka.

 

Monika Zamachowska zapowiedziała walkę! Czy to oznacza, że pożegna się z „Pytaniem na śniadanie”?

Monika Zamachowska oficjalnie odpowiedziała na plotki o zwolnieniu z TVP: „Rozczarowanych przepraszam”. Pisze też o Michale Olszańskim

Monika Zamachowska „na dywaniku”! Przed kim musiała się tłumaczyć gwiazda TVP?

 


Monika Zamachowska zachwala PolAndRock Festiwal 2019,

Monika Zamachowska zachwala PolAndRock Festiwal 2019,

Monika Zamachowska znowu na Woronicza

Monika Zamachowska znowu na Woronicza

Monika Zamachowska nad Bałtykiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×