Monika Miller łamie tabu. Wnuczka byłego premiera zwierzyła się z bardzo intymnych łóżkowych doznań z kobietą

Monika Miller w nowym programie

Monika Miller w nowym programie

Monika Miller znana jest ze swojego odważnego wizerunku, ale także z tego, że otwarcie mówi to, co myśli. Właśnie opowiedziała o swoich seksualnych preferencjach. Nie bała się odważnego wyznania.

Monika Miller to wnuczka byłego premiera Polski, Leszka Millera. Jeszcze do niedawna była znana jedynie przez działalność polityczną jej dziadka. Ekscentryczna 25-latka zaczęła jednak sama pracować na to, by zaistnieć w show-biznesie. Obecnie pracuje jako modelka, ale swoich sił próbuje także w muzyce. Sporą popularność przyniósł jej udział w programie Taniec z Gwiazdami. Na parkiecie towarzyszył jej Janek Kliment a dzięki swojemu zaangażowaniu na treningach i pięknym występom przed publicznością Monika zebrała wiele komplementów.

Nie udało jej się wygrać Kryształowej Kuli, ale od czasu udziału w show dla gwiazd zyskała miano celebrytki, sympatię fanów i zainteresowanie kolorowej prasy. Od tamtej pory żywo interesują się oni nie tylko jej życiem zawodowym, ale też prywatnym. Kobieta nie ma przed nimi wielu tajemnic i potrafi zaskoczyć odważnym wyznaniem.

Monika Miller opowiedziała o seksie z kobietami

Monika Miller nie boi się mówić o sprawach intymnych. Wnuczka byłego premiera uwielbia szokować nie tylko wyglądem, tatuażami i piercingiem, ale także bardzo osobistymi zwierzeniami. Jakiś czas temu opowiedziała o swojej orientacji seksualnej. Wyznała, że jest panaseksualna. Panseksualizm jest jedną z orientacji psychoseksualnych, obok hetero, homo czy biseksualizmu. Dla takich osób nie liczy się płeć, czy wygląd drugiej osoby, a jej charakter i intelekt.

Młoda ekscentryczka właśnie zaskoczyła kolejnym odważnym zwierzeniem. Zdradziła, że to współżycie z kobietami sprawia jej większą przyjemność:

Seks jest dla mnie ważny. Myślę, że dla każdego jest, chyba że dana osoba jest aseksualna, co też się zdarza. Każdy ma swój język miłości i dla niektórych miłość fizyczna jest bardzo ważna. I ja do takich osób się zaliczam. Nie, żebym się chwaliła jakimś ogromnym doświadczeniem, ale do tej pory tak jak mówią, z kobietami jest bardziej różnorodnie. W moim przypadku myślę, że kobieta zna lepiej ciało kobiece i to ma sens – zdradziła w rozmowie z Pomponikiem.

Trzeba przyznać, że celebrytka nie boi się otwarcie mówić o swoich preferencjach i niezwykle ceni sobie szczerość. Jej słowa potrafią jednak zaskoczyć.


Kim jest chłopak Moniki Miller?

Kim jest chłopak Moniki Miller?

Monika Miller po operacji plastycznej zmniejszenia piersi

Monika Miller po operacji plastycznej zmniejszenia piersi

Monika Miller - Taniec z Gwiazdami 10

Monika Miller - Taniec z Gwiazdami 10

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×