Śpiewa, tańczy, a teraz zostanie aktorką. Monika Miller dołączyła do obsady popularnego serialu

Monika Miller zagra w serialu

Monika Miller zagra w serialu

Monika Miller do sporej liczby swoich zajęć dołożyła aktorstwo. Właśnie okazało się, że dołączyła do obsady popularnego serialu Polsatu. Czy okaże się, że ma talent w tej dziedzinie?

Monika Miller, czyli wnuczka byłego premiera Leszka Millera, odkąd wzięła udział w 10. edycji Tańca z gwiazdami zyskała sporą rozpoznawalność, i mimo że programu nie wygrała, zaistniała w świecie show-biznesu. Podczas programu sporo o sobie opowiedziała, ale także z jej social mediów wiele można wyczytać.

Wiadomo też, że ostatnich kilku lat nie może zaliczyć do najbardziej udanych, bo najpierw chłopak, z którym panowała przyszłość, okazał się być homoseksualny, a potem samobójstwo popełnił jej ojciec. Syn Leszka Millera powiesił się w wieku 48 lat, a ona dowiedziała się o tym, będąc na wakacjach z dziadkiem.

Od tamtego czasu nagrała singiel W bezruchu zwiastujący płytę. Zmniejszyła biust, a także kilka razy zmieniła kolor włosów. O wszystkim możemy się dowiedzieć, obserwując jej profil na Instagramie. A także zrobiła coming out, ogłaszając, że jest panseksualna, czyli nie płeć jest wyznacznikiem jej zainteresowania drugą osobą, a jej cechy charakteru.

Zauważyłam, że wygląd drugiej osoby nie jest dla mnie najważniejszy. Bardziej pociąga mnie to, czy ktoś jest ambitny, kreatywny, żywy. Nie spotyka się takich osób codziennie. To mnie pociąga i jest atrakcyjne.

Teraz do jej zajęć, zainteresowań, a może i talentów, o czym się wkrótce przekonamy, dołączy aktorstwo.

Monika Miller w serialu Polsatu

Na oficjalnym profilu Polsatu pojawiła się informacja, że do serialu Gliniarze dołączą dwie nowe postacie. Kto je zagra? Laura Samojłowicz i Monika Miller.

Do obsady @gliniarze dołączają @monika.milller i laurasamojlowicz! 9. sezon powróci już we wrześniu w #Polsat!  Cieszycie się? Czekacie na nowe odcinki? #gliniarzeserial

Informację potwierdziła na swoim Instagramie sama Monika Miller, nie ukrywając ekscytacji. Zapozowała z bronią.

Od dziś już oficjalnie! Bardzo się cieszę że mogłam dołączyć do rodziny @gliniarze @polsatofficial Mam nadzieje że tak samo jak ja nie możecie się już doczekać nowego sezonu!

Jesteście ciekawi, jak z nowym wyzwaniem poradzi sobie Monika? My nie możemy się doczekać.


Monika Miller w serialu Gliniarze.

Monika Miller w serialu Gliniarze.

Monika Miller i Laura Samojłowicz w serialu Gliniarze.

Monika Miller i Laura Samojłowicz w serialu Gliniarze.

Monika Miller jest panseksualna

Monika Miller jest panseksualna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×