Leszek Miller chwali się swoją śliczną wnuczką Moniką! Wkleił fenomenalną wspólną fotkę! Gdzie podziały się jej tatuaże?

Leszek Miller chwali się wnuczką Moniką Miller

Monika Miller z impetem wtargnęła na czerwone dywany polskiego show biznesu. Przypomnijmy, że swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim słynnemu dziadkowi – Leszkowi Millerowi. Od czasu gdy były premier opublikował w sieci pyszne zdjęcie swojej wytatuowanej wnuczki, dziewczyna natychmiast stała się gwiazdą internetu i bohaterką wielu portali plotkarskich.

Ogromne zainteresowanie wokół oryginalnej Moniki Miller rosło w zastraszającym tempie. Celebrytka gościła w śniadaniówkach, na okładkach kolorowej prasy, udzieliła również wielu interesujących wywiadów, w których opowiadała o swoich imponujących tatuażach. Wnuczka Millera bywała również na branżowych imprezach, podczas których ochoczo pozowała na ścinkach. Nastolatka wielokrotnie podkreślała, że jej słynny dziadek całym sercem popiera jej zamiłowanie do intensywnego zdobienia ciała.

Natomiast sam Leszek Miller raczej w tym temacie milczał, aż do teraz! Miller znany jest ze swojej kultowej wypowiedzi, że nie ważne jak się zaczyna, ważne jest natomiast to jak się kończy! Zatem Miller postanowił zakończyć temat z wnuczką z wielkim hukiem!  Na swoim Twitterze były premier Polski ponownie opublikował wspólne zdjęcie z wnuczką Moniką. Pod słodkim i roześmianym selfie, Miller napisał:

 Popołudnie z wnuczką

Zatem już chyba nikt nie ma wątpliwości, że Leszek Miller jest bardzo dumny ze swojej pięknej wnuczki.

Atrakcyjna wnuczka Leszka Millera zaliczyła swoją pierwszą spektakularną okładkę! Miał być CKM, ale to inny magazyn jest pierwszy!

Wnuczka Leszka Millera przeszła przez piekło! Została pobita na ulicy w biały dzień!

https://staging.jastrzabpost.pl/newsy/monika-miller-pozuje-jak-matka-boska-z-dzieciatkiem_616999.html


Leszek Miller & Monika Miller

Leszek Miller & Monika Miller

Reporter Poland 2003

1997. Leszek Miller z wnuczka. fot. Krzysztof Wojda/REPORTER portret

Monika Miller pokazała swojego chłopaka

Monika Miller pokazała swojego chłopaka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×