Monika Miller przeszła odważną metamorfozę. Nowym kolorem włosów pochwaliła się w sieci

Monika Millerr

Monika Millerr

Monika Miller ma nową fryzurę. Uczestniczka Tańca z gwiazdami nowym wizerunkiem pochwaliła się w sieci, czym oczarowała swoich obserwujących. Jak wygląda?

Monika Miller, czyli wnuczka Leszka Millera, bierze udział w 10. edycji Tańca z gwiazdamiNa parkiecie tańczy w parze z Jankiem Klimentem. Z każdym odcinkiem radzi sobie coraz lepiej, co zauważają nie tylko członkowie jury, ale także widzowie, którzy oddają na nią głosy.

Zobacz: „Taniec z gwiazdami”: Monika Miller miała koszmarny wypadek tuż przed pierwszym odcinkiem. Co dalej z jej udziałem w programie?

Monika Miller – nowy kolor włosów. Jak wygląda?

Fani młodej gwiazdy nie tylko wysyłają głosy, ale także okazują wsparcie w sieci. Wnuczka Leszka Millera otrzymuje wiele przychylnych komentarzy, za które podziękowała w najnowszym wpisie na Instagramie. Do swoich słów dołączyła zdjęcie, na którym pozuje w kolorowych włosach.

 

Cieszę się że tak bardzo spodobała się wam moja rumba. Kocham piosenkę True Colors i wolne tańce, ale teraz czas na coś kompletnie z innej beczki – podpisała zdjęcie Miller.

Zobacz: Miller nagrała piosenkę „W bezruchu”. Zapowiedź teledysku już w sieci! Nie brakuje kontrowersyjnych scen [WIDEO] 

Kolorowe pasemka zachwyciły fanów gwiazdy. To oni niemal błyskawicznie zalali wpis lawiną komentarzy, w których podkreślali, że w takich kolorach zdecydowanie jest jej do twarzy.

  • Jak pięknie i kolorowo 😉
  • Prześlicznie wyglądasz.
  • Śliczna jesteś.
  • Reszta kobiet może ci tylko pozazdrościć,jesteś niepowtarzalna.
  • Jesteś taka piękna.

A Wam jak się podoba? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Zobacz: Monika Miller drugą Justyną Żyłą? Jej komentarz przewidywalny, za to Jan Kliment nie przebierał w słowach [WIDEO]

Miller miała wypadek przed startem Tańca z gwiazdami

Chociaż obecnie gwiazda doskonale radzi sobie na parkiecie, Monika mogła się nie pojawić w programie. Tydzień przed debiutem przed kamerami, celebrytka uległa poważnej kontuzji. Odwiedziła klinikę ortopedyczną, gdzie zrobiono jej prześwietlenie. Wykazało ono, że Miller ma złamane żebro. Okazuje się jednak, że Monika jest na tyle dzielna, że nawet kontuzja nie przeszkodziła jej wystąpić w programie.

Monika Miller i Janek Kliment - Taniec z gwiazdami 10

Monika Miller i Janek Kliment – Taniec z gwiazdami 10


Monika Miller w nowych włosach

Monika Miller w nowych włosach

Jan Kliment, Monika Miller

Jan Kliment, Monika Miller

Monika Miller i Jan Kliment

Monika Miller i Jan Kliment

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×