Brodka kocha metamorfozy. Ogoliła głowę, później pofarbowała się na czerwono. Teraz wygląda jeszcze inaczej

Brodka nowa fryzura

Brodka nowa fryzura

Monika Brodka przefarbowała włosy. Piosenkarka pokazała nową fryzurę, a przy okazji pochwaliła się bezcenną przesyłką od kuriera – w tej roli sam Krzysztof Zalewski.

33-letnia Monika Brodka jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Zadebiutowała w 2003 roku, gdy wzięła udział w trzeciej edycji programu Idol, w którym zajęła pierwsze miejsce. Od tego czasu wydała pięć albumów studyjnych, jeden koncertowy i trzy minialbumy.

Brodka zajmuje się też reżyserowaniem klipów innych wokalistów. Jednym z jej dzieł jest wideo do piosenki Annuszka w wykonaniu Krzysztofa Zalewskiego. Obraz miał swoją premierę w lipcu ubiegłego roku i dotychczas został wyświetlony przez internautów ponad 5 milionów razy.

Gwiazda współpracowała już zresztą z Zalewskim przy innych okazjach. W minionych latach wykonali razem utwory takie jak Syberia oraz Elektryczny. Zalewski jest prywatnie związany z Olgą Tuszewską – menadżerką Brodki. Para ma ze sobą jedno dziecko – syna Lwa, który przyszedł na świat w 2018 roku.

Brodka ma nową fryzurę. Nosi turkusowe włosy

Wspomniany już klip Annuszka został doceniony przez krytyków. Brodka zamieściła na Instagramie zdjęcie z Krzysztofem Zalewskim, który wręczył jej statuetkę Fryderyka za reżyserię klipu. Selfie skomentowała z przymrużeniem oka, nazywając kolegę z branży „kurierem”:

Wczoraj z rąk kuriera Krzysztofa Zalewskiego odebrałam Fryderyka za reżyserię klipu do „Annuszki”. Dziękujemy wspólnie z Dzienis Studio za tę wyjątkową nagrodę! Gratulacje dla wszystkich zaangażowanych w klip! – podpisała zdjęcie wokalistka.

Uwagę internautów przykuła nowa fryzura artystki. Okazuje się, że przefarbowała ona swoje włosy. Brodkę można teraz podziwiać z turkusowymi pasemkami na głowie. Podobnemu trendowi uległa Magdalena Koleśnik, której zdjęcia znajdziecie tutaj.

To nie pierwsza tak oryginalna fryzura w jej wykonaniu – wcześniej występowała m.in. we włosach przefarbowanych na czerwono lub nawet ze zgoloną głową. Wytrawni fani z pewnością pamiętają jej wcielenia w Idolu – w jednym z odcinków miała dredy.

Która fryzura najbardziej przypadła wam do gustu? Poprzednie metamorfozy Brodki przypominamy w galerii.


Monika Brodka - zdjęcie z Instagrama

Monika Brodka - zdjęcie z Instagrama

Monika Brodka

Monika Brodka

Monika Brodka w czerwonych włosach. Instagram

Monika Brodka w czerwonych włosach. Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×