Siostra Roberta Lewandowskiego w ciążowej sesji z mężem i synem. Poród wkrótce, a ona wygląda przepięknie

Milena Lewandowska-Miros jest w ciąży

Milena Lewandowska-Miros jest w ciąży

Milena Lewandowska-Miros na Instagramie pokazała urocze zdjęcia, na których pozuje z bliskimi. Uwagę przyciąga jej sporych rozmiarów brzuszek. Siostra Roberta Lewandowskiego lada moment zostanie mamą. 

O tym, że Milena Lewandowska-Miros jest w ciąży, plotkowano już dawno. Kolorowa prasa w lutym donosiła, że siostra Roberta Lewandowskiego spodziewa się drugiego dziecka. Oficjalnie nikt tego komentować nie chciał. Sama zainteresowana bardzo długo milczała na ten temat.

Milena potwierdziła plotki w maju. Z okazji Dnia Matki opublikowała przepiękną sesję. Na zdjęciach pozuje z mężem, Radosławem. Małżonkowie pojawiają się na tle ogrodu, umieszczonego na dachu jednego z warszawskich budynków. Uwagę zwraca sporych rozmiarów ciążowy brzuszek.

Milena Lewandowska-Miros z dużym brzuszkiem. Jak wygląda?

Milena Lewandowska-Miros od tego momentu nie ukrywa, że spodziewa się dziecka. Chociaż jego płeć i imię wciąż są utrzymywane w tajemnicy, na Instagramie pojawiły się efekty uroczej sesji zdjęciowej.

Na jednej z fotografii Milenie towarzyszy mąż, a na drugiej synek – Leon. Uwagę przyciąga sporych rozmiarów brzuszek Lewandowskiej. Widać, że termin porodu zbliża się wielkimi krokami.

Rodzinne portrety z moimi bliskimi. Szczęśliwego Dnia Dziecka – podpisała zdjęcia.

Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. W komentarzach komplementowali efekt sesji zdjęciowej

  • Piękna Mami — napisała Marta Glik.
  • Jest i czarna kiecka, rok na to czekałam.
  • Ale cudnie. Piękna rodzina.

Trudno nie zgodzić się ze wpisami. Zdjęcia są przepiękne.

Milena Lewandowska-Miros: syn Leon

Milena Lewandowska została mamą po raz pierwszy pięć lat temu. Powitała synka, Leona. Chłopczyk niedawno świętował urodziny. Niestety, w dobie pandemii nie było wielkiej imprezy, ani nie mógł się pojawić jego ojciec chrzestny, Robert Lewandowski. Milena zrobiła wszystko, by solenizant był szczęśliwy. Nie zabrakło balonów, a także tortu z dekoracjami ze Star Wars.


Milena Lewandowska-Miros jest w ciąży

Milena Lewandowska-Miros jest w ciąży

Milena Lewandowska z synkiem - Dzień Dziecka 2020

Milena Lewandowska z synkiem - Dzień Dziecka 2020

Milena Lewandowska

Milena Lewandowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×