Morrone i Sieklucka miesiąc temu mówili o wielkiej przyjaźni i wsparciu. Oszukiwali? Internauci mają dowód

Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone

Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone

Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone zagrali główne role w ekranizacji głośnej powieści Blanki Lipińskiej 365 dni. Jednak niedawno fani dostrzegli, że aktor przestał obserwować na Instagramie koleżankę z planu. Co się wydarzyło? Jak tłumaczy ten fakt filmowy Massimo?

Blanka Lipińska napisała trylogię pt. 365 dniktóra prezentuje losy Laury Biel, Polki, która podczas wakacji we Włoszech spotyka Massimo, szefa mafii sycylijskiej, który ją porywa. Ten daje jej rok, by się w nim zakochać, jeśli się tak nie stanie, uwolni ją. Powieść okazała się prawdziwym hitem, po który sięgnęło tysiące Polek.

Producenci filmowy zachęceni tak wielkim sukcesem publikacji postanowili przenieść tę historię na ekran. Pierwsza część trafiła już do kin. Główne role zagrali aktorzy starannie wybierani przez autorkę bestseleru – Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone.

Michele Morrone przestał obserwować Annę Marię Sieklucką na Instagramie

Anna Maria Sieklucka, czyli filmowa Laura, oraz Michele Morrone, wcielający się w postać Massima, zdawali się być bardzo zaprzyjaźnieni. Zresztą w jednym z wywiadów, potwierdziła to aktorka.

Przez to, że musieliśmy poznać się w tak krótkim czasie i sobie zaufać, wytworzyła się między nami taka prywatna i taka bardzo mocna relacja, która przerodziła się w przyjaźń i Michele dał mi ogromne wsparcie jeżeli chodzi o poczucie bezpieczeństwa – mówiła Anna Maria.

Co się więc wydarzyło, że aktor przestał obserwować filmową partnerkę na Instagramie, co natychmiast wychwycili fani? Czyżby ich przyjaźń, to było oszustwo albo tylko gra?

Otóż sprawa jest całkiem banalna, a wytłumaczył ja Morrone na Instastory, po niekiedy mało kulturalnych, a nawet ocierających się o hejt, komentarzach internautów.

Chcę tylko powiedzieć, że przestałem obserwować Annę przez pomyłkę. Przeglądałem jej Instagram i przez przypadek przestałem ją obserwować. Powtarzam: To była pomyłka. Wysyłam wam dużo miłości, nawet tym, którzy obrażają mnie w bardzo niemiły sposób bez powodu – napisał aktor.

Michele Morrone - oświadczenie

Michele Morrone – oświadczenie

Okazuje się, że czasem przypadek, może spowodować falę niezbyt przyjemnych reakcji. Wiadomo, że fani widzieliby aktorów w związku również w życiu prywatnym, ale póki co są jedynie przyjaciółmi.

 


Michele Morrone - oświadczenie

Michele Morrone - oświadczenie

Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone w Dzień Dobry TVN

Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone w Dzień Dobry TVN

Michele Morrone – Dzień Dobry TVN

Michele Morrone – Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×