Tak mieszka Michał Szpak? Zdjęcia w z luksusowego apartamentu zdominowały jego Instagram. Co za luksus!

Michał Szpak dom jak mieszka

Michał Szpak dom jak mieszka

Michał Szpak ma nowe mieszkanie? Gwiazdor pokazał zdjęcia z luksusowego apartamentu, którego wystrój robi wrażenie. W pięknie urządzonych wnętrzach piosenkarz czuł się jak u siebie, nawet wił się po dywanie prezentując swoje pięknie umięśnione ciało.

Ekscentryczny Michała Szpak od czasu, gdy w 2011 roku zdobył drugie miejsce w programie X-Factor, nieustannie święci triumfy na krajowej scenie muzycznej. Kariera młodego wokalisty z Jasła potoczyła się błyskawicznie dzięki sukcesowi na Eurowizji. Od tego czasu gwiazdor wydał już dwie płyty, z których każda piosenka stałą się hitem nuconym przez jego fanów. Artysta, jak każdy ceniący się w Polsce celebryta, brał także udział w telewizyjnych programach rozrywkowych: Taniec z gwiazdami, Ugotowani oraz Agent – Gwiazdy. Ostatnio Szpak był również trenerem w dwóch edycjach The Voice of Poland.

Michał Szpak kocha show-biznes, uwielbia media społecznościowe, a na swoim profilu na Instagramie pokazał już prawie wszystko. Fani piosenkarza doskonale wiedzą jak wygląda jego rodzeństwo. Szpak ma dwie siostry: Marlenę i Ewę oraz brata Damiana. Oprócz rodziny piosenkarz zaprezentował wielokrotnie swoją anatomię pozując półnago na artystycznych fotkach. Te zdjęcia cieszą się największym zainteresowaniem wśród jego wielbicielek.

Ostatnio, aby dopieścić swoich wiernych fanów, piosenkarz pokazał się w kolejnej rozebranej odsłonie. Tym razem możemy podziwiać go w pozycji leżącej na szarym dywanie w towarzystwie puchatego kotka. Przy okazji gwiazdor młodego pokolenia zaprezentował luksusowy salon. Nie wiemy jednak, czy piosenkarz tarza się po dywanie we własnym domu, czy też złożył wizytę znajomym. Jedno jest pewne – spędził czas w niezłych luksusach.

Zobacz: Brat Michała Szpaka kiedyś wzbudzał postrach, a dzisiaj? W życiu nie zgadniecie, czym zajmuje się seksowny Damian!

Zobacz: Michał Szpak zmienił się w jasnego blondyna! Z tak ułożonymi włosami wygląda jak Johnny Bravo! Wypisz wymaluj gwiazda kreskówki

Zobacz: Michał Szpak pochwalił się swoją śliczną męską rodzinką! Całą wesołą gromadkę zabrał na wspólne wakacje!


Michał Szpak bez koszulki zabawia się z kotem

Michał Szpak bez koszulki zabawia się z kotem

Michał Szpak bez koszulki zabawia się z kotem

Michał Szpak bez koszulki zabawia się z kotem

Michał Szpak pokazał piękny apartament

Michał Szpak pokazał piękny apartament

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×