Gdy Michał Szpak wyszedł na scenę, fani myśleli, że to Edyta Górniak! Kto go tak pomalował?!

Michał Szpak znów szokuje w mocnym makijażu! W takim wydaniu nie widzieliśmy go naprawdę dawno! Do złudzenia przypomina Edytę Górniak z 2012 roku! Spójrzcie sami! 

Michał Szpak to obecnie jeden z najpopularniejszych i najchętniej słuchanych artystów w naszym kraju. Swoje pierwsze kroki stawiał na scenie programu X Factor w 2011 roku. Wszyscy doskonale pamiętają ten moment. Już w pierwszych sekundach mieszkaniec Jasła wywołał sporo zamieszania. Został nawet – delikatnie mówiąc – wyśmiany przez publikę i jurorów, a kilka chwil później wszyscy zdali sobie sprawę, że będzie o nim głośno i to bardzo. Widowni, Kubie Wojewódzkiemu, Mai Sablewskiej i Czesławowi Mozilowi opadły szczęki. Wokalistka wzruszył wszystkich swoim wykonaniem piosenki Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat” i jak powiedział pierwszy z jurorów, podzielił Polskę na tych, którzy go kochają i na tych, którzy nienawidzą.

Zaraz po zakończeniu muzycznego show, w którym Szpak zajął drugie miejsce, wystąpił w Tańcu z gwiazdami. Mimo, że na parkiecie nie radził sobie tak świetnie jak na scenie, siła głosów widzów zaprowadziła go prawie do ćwierćfinału! Jego charakterystyczny wizerunek, oryginalne stylizacje choć przez wiele osób krytykowane, milionom przypadły do gustu. I mimo, że teraz trochę złagodniał i nie jest tak kontrowersyjny jak kiedyś, nie rezygnuje z makijażu i pomalowanych paznokci.

Jego ciekawe pomysły stylizacyjne fani mogą podziwiać na przykład w The Voice Of Poland! Już we wrześniu rusza trzecia edycja programu z Michałem w fotelu trenera, który zapewne zagwarantuje nam sporą dawkę inspiracji modowych i urodowych.

Michał Szpak w makijażu na Edytę Górniak

Także podczas koncertów Michał chce wyglądać tak, jak to sobie wcześniej wymyślił. Raz makijaż jest delikatny, raz bardzo mocny. Ostatnio pochwalił się zdjęciem zrobionym w garderobie. Charakterystyczne malowidła na wysokości brwi kiedyś już widzieliśmy! Podobnie wyglądała Edyta Górniak podczas festiwalu Top Trendy w 2012 roku!

Spójrzcie tylko na przygotowane zdjęcia w galerii i sami oceńcie! Choć różni ich kreacja, podobieństwo jest wielkie. Oboje wyglądają fenomenalnie.

Michał Szpak popisał się na ślubie kumpla! Jego solówka w kościele przejdzie do historii [WIDEO]

Michał Szpak pochwalił się sesją do „The Voice of Poland”! Swoją stylizacją przyćmił nawet nową jurorkę!

Znamy jurorów trzech formatów „The Voice”! Wśród gwiazd Margaret i Urszula Dudziak! Kto jeszcze dołączył do obsady?


Michał Szpak w makijażu na Edytę Górniak

Michał Szpak w makijażu na Edytę Górniak

Edyta Górniak - Sopot TOP Trendy 2012

Edyta Górniak - Sopot TOP Trendy 2012

Edyta Górniak - Sopot TOP Trendy 2012

Edyta Górniak - Sopot TOP Trendy 2012

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×