W Michale Pirógu aż się zagotowało, gdy zobaczył, co Mikołaj Śmieszek wyprawia z psem. „Myślałem, że jesteś nieco inny”

Michał Piróg i Mikołaj Śmieszek

Michał Piróg i Mikołaj Śmieszek

Michał Piróg odpowiedział Mikołajowi Śmieszkowi. Model jest oskarżany o znęcanie się nad psem. Starszy kolega nawet nie gryzł się w język.

Od wczoraj głośno jest o sprawie Mikołaja Śmieszka z 9. edycji Top Model. Finalista programu dodał w sieci wideo, na którym było widać, że trzyma psa na łańcuchu. Materiał szybko został udostępniony dalej przez internautów i dotarł do członków Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt. DIOZ dodał na Instastories skrin z filmu Śmieszka i opatrzył go opisem:

Wydaje się wam, że macie do czynienia z normalnym chłopakiem, a jednak to neolit umysłowy, który upadla swojego psa, trzymając go na łańcuchu.

Członkowie prozwierzęcej organizacji zarzucili też modelowi, że nie zadbał o to, aby jego czworonóg miał dostęp do wody pitnej, co jest jego obowiązkiem.

Śmieszek szybko odniósł się do oskarżeń. Nagrał i opublikował krótkie wystąpienie, w którym starannie wytłumaczył:

Sytuacja wygląda w ten sposób, że dnia poprzedniego dodałem dwa Instastories, w których było widać, że pies jest przywiązany do budy za pomocą łańcucha i liny. Jest tak z tego powodu, bo – tak jak kolega już zauważył – mam jeszcze inne psy, które się nie dogadują, i trzeba było znaleźć jakieś rozwiązanie tej sytuacji. W momencie, kiedy ten drugi, starszy już pies, jest na zewnątrz, Biggie jest przywiązany, bo się gryzą.

Następnie zwrócił się już bezpośrednio do internautów:

Nie wiecie jak jest, życie nie toczy się w internecie gdzie fakt, że było story z psem przy budzie nie oznacza, że jest on tam 24h, a takie rzeczy teraz słucham.

Tłumaczenia Śmieszka nie przekonały użytkowników sieci. W internecie aż roi się od nowych głosów potępienia modela. Teraz dość nieoczekiwanie skrytykował go też Michał Piróg.

Michał Piróg krytykuje Mikołaja Śmieszka. Co powiedział?

Michał i Mikołaj znają się z Top Model, w którym ten pierwszy pełni rolę jurora. Znajomość nie sprawiła jednak, że tancerz gryzł się w język. Zamiast tego, skrytykował kolegę na Instagramie.

Mikołaj. Naprawdę … ??? Jestem bardziej niż załamany… Pies , łańcuch , buda … Buda to nie naturalny „domek” dla pieska, akwarium to nie naturalny „domek” dla rybki itd., itp. Nie będę się rozgadywać bo i o czym … robisz źle, bardzo źle. Pies to nie zabawka. Nie możesz go za młodu kochać i trzymać w domu. Spać z nim, tulić, strzelać sobie słodkie foty na insta. A potem od tak wyrzucić na dwór i zamknąć w budzie w dodatku na łańcuchu… – Michał zaczął emocjonalny wpis.

Następnie dodał:

Żadne stworzenie na to nie zasłużyło. Choć miliony ludzi myśli inaczej. Myślałem, że ty jesteś nieco inny. Tu kończę pisać bo nie chce przeklinać i obrażać…

Pełen wpis zobaczycie poniżej.

Większość internautów zgodziła się z Michałem. Myślicie, że zmasowana krytyka zmieni nastawienie Mikołaja? Może w końcu chłopak przeprosi za swoje zachowanie?


Michał Piróg i Mikołaj Śmieszek

Michał Piróg i Mikołaj Śmieszek

Mikołaj Śmieszek reaguje na oskarżenia

Mikołaj Śmieszek reaguje na oskarżenia

Michał Piróg jest w szpitalu

Michał Piróg jest w szpitalu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×